Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 15 listopad 2015
poniedziałek, 16 listopad 2015 00:22

Studenci nie chcieli się bawić miesiąc po tragedii

Okazuje się, że studenci mają większe poczucie empatii od władz Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego oraz samorządu studenckiego. Odbywające się na Łuczniczce otrzęsiny okazały się frekwencyjną porażką, gdyż studenci widocznie nie chcieli się bawić, miesiąc po tragicznych otrzęsinach na UTP, podczas których zginęły 3 osoby.

Opublikowano w Bydgoszcz

Podczas pierwszego posiedzenia Sejmu rozmawialiśmy ze szczecińskim posłem Sylwestrem Chruszczem, który w przeszłości jako europoseł był wiceprzewodniczącym Komisji Infrastruktury w Parlamencie Europejskim. Rozmawialiśmy o współpracy parlamentarzystów z okręgu bydgoskiego, pilskiego i szczecińskiego, na rzecz rozwoju infrastruktury w północno-zachodniej Polsce.

Opublikowano w Regionalne

Na przełomie sierpnia i września opisywaliśmy cmentarz ewangelicki z podkruszwickim Rusinowie. Posprzątany społecznie przez Nadgoplańskie Towarzystwo Historyczne cmentarz stał się ofiarą wandali.

Opublikowano w Kruszwica
niedziela, 15 listopad 2015 14:02

Bydgoski gest solidarności z Francją

W sobotę iluminacja Mostu Uniwersyteckiego przedstawiała barwy narodowe Republiki Francuskiej. Był to gest solidarności Miasta Bydgoszczy z Francuzami, po zamach terrorystycznych w Paryżu.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Maj 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  • Zapowiedź europejskiej debaty o przyszłości Unii Europejskiej

    W czwartek o godzinie 15 w sali plenarnej Parlamentu Europejskiego odbędzie się debata z udziałem liderów europejskich partii o przyszłości Unii Europejskiej. Na naszych łamach będziemy ją transmitować, przygotujemy z niej też skrót. Dzisiaj w kilku zdaniach chcemy ją zapowiedzieć.

  • Eurowybory w regionie zanoszą się na najnudniejsze w historii (komentarz wyborczy)

    Za niecałe 3 tygodnie europejczycy wybiorą reprezentacje blisko 0,5 mld obywateli Unii Europejskiej. Gdyby to były inne wybory (parlamentarne czy samorządowe) to bylibyśmy w kulminacji kampanii wyborczej – w naszym regionie tak naprawdę ona się dopiero zaczyna – powoli zaczęły się pojawiać się banery i bilboardy z kandydatami, ale i tak dość oszczędnie.

Wiadomości z regionu