Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: środa, 31 grudzień 2014
środa, 31 grudzień 2014 16:56

Wszystkie umowy podpisane

Po południu kujawsko-pomorski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia poinformował nas, że wszystkie przychodnie podpisały umowy na rok 2015. Oznacza to, że nie ma zagrożenia dostępu do podstawowej opieki zdrowotnej po nowym roku.

Opublikowano w Regionalne
środa, 31 grudzień 2014 15:52

Na Nowy Rok

 Drodzy czytelnicy Portalu Kujawskiego. Za kilka godzin pożegnamy rok 2014 i rozpoczniemy nową kartę w historii jaką będzie rok 2015. Z tej okazji kieruje wobec Państwa serdeczne życzenia, aby ten Nowy Rok był lepszy od poprzedniego i przyniósł wiele pozytywnych informacji.

Opublikowano w Regionalne
środa, 31 grudzień 2014 14:28

Rok 2014 w filmowym skrócie

Już niedługo pożegnamy rok 2014 i przywitamy Nowy Rok 2015. Przygotowaliśmy z tej okazji 6-minutowe podsumowanie kończącego się roku, na którym przypominamy to co najbardziej utkwiło nam w pamięci.

Opublikowano w Regionalne

We wtorek Rada Miasta Bydgoszczy przyjęła sprawozdanie o prowadzonej przez miasto współpracy zagranicznej z miastami partnerskimi, ale też nie tylko, gdyż jak nasi czytelnicy doskonale wiedzą, dość dużo dzieje się w Bydgoszczy także w kwestii relacji polsko-węgierskich. Opozycja miała dużo wątpliwości co do sposobu napisania tego dokumentu.

Opublikowano w Bydgoszcz

Przewodniczący Sekretariatu Górnictwa i Energetyki NSZZ ,,Solidarność” z siedzibą w Katowicach Kazimierz Grajcarek wystosował do premier rządu Ewy Kopacz List Otwarty, w którym wyraża swoje niezadowolenie wobec sytuacji jaka panuje w Inowrocławskich Kopalniach Soli ,,Solino” i braku właściwej reakcji w tej sprawie ze strony władz państwowych.

Opublikowano w Inowrocław

Końcówka roku przyzwyczaiła nas tradycyjnie do zamieszania wokół kontraktów Narodowego Funduszu Zdrowia z przychodniami. Minister Zdrowia Bartosz Arłukowicz uważa, że część lekarzy wyżej od dobra pacjentów stawia prywatne interesy, dlatego chce wyłudzić dodatkowe miliardy poprzez szantaż. Z kolei przewodniczący sejmowej Komisji Zdrowia Tomasz Latos wzywa ministerstwo do pilnego podjęcia rozmów z lekarzami.

Opublikowano w Regionalne

Warte obejrzenia

« Maj 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  • Zapowiedź europejskiej debaty o przyszłości Unii Europejskiej

    W czwartek o godzinie 15 w sali plenarnej Parlamentu Europejskiego odbędzie się debata z udziałem liderów europejskich partii o przyszłości Unii Europejskiej. Na naszych łamach będziemy ją transmitować, przygotujemy z niej też skrót. Dzisiaj w kilku zdaniach chcemy ją zapowiedzieć.

  • Eurowybory w regionie zanoszą się na najnudniejsze w historii (komentarz wyborczy)

    Za niecałe 3 tygodnie europejczycy wybiorą reprezentacje blisko 0,5 mld obywateli Unii Europejskiej. Gdyby to były inne wybory (parlamentarne czy samorządowe) to bylibyśmy w kulminacji kampanii wyborczej – w naszym regionie tak naprawdę ona się dopiero zaczyna – powoli zaczęły się pojawiać się banery i bilboardy z kandydatami, ale i tak dość oszczędnie.

Wiadomości z regionu