Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: środa, 03 grudzień 2014

Znany z serialu Telewizji Polskiej ,,Ranczo” Piotr Pręgowski jako radny Sejmiku będzie decydował o przyszłości województwa kujawsko-pomorskiego. W poniedziałek uczestniczył w wyborach prezydium i marszałka.

Opublikowano w Regionalne

Takie rozważania prowadzi radny Roman Jasiakiewicz, który zastanawia się nad organizacją wiecu na Starym Rynku przeciwko marginalizacji Bydgoszczy. Gościć na nim powinien marszałek Piotr Całbecki, który powinien być przecież także i reprezentantem Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Instytut Nauk Politycznych UKW zapewne chce jak najszybciej zapomnieć sondaże wykonane z wykorzystaniem autorytetu uczelni przez prof. Janusza Golinowskiego dla komitetu Porozumienie Dombrowicza. Te opracowania dość mocno mijały się z prawdą, a na dodatek można odnieść wrażenie, że służyć mogły manipulacji.

Opublikowano w Bydgoszcz

Urząd Miasta ogłasza konkurs dla mieszkańców Bydgoszczy oraz przedsiębiorców, na najpiękniejszy wystrój świąteczny. W ten sposób ratusz chce zachęcić do dbania o estetykę miasta.

Opublikowano w Bydgoszcz

Mikołaj Bogdanowicz zamierza dalej pełnić funkcję wiceburmistrza Kruszwicy. W świetle prawa niemożliwe jest łączenie mandatu radnego i zastępcy burmistrza, stąd też zapowiedział zrzeczenie się mandatu radnego Rady Powiatu Inowrocławskiego. Dzięki temu mandat będzie mógł objąć Marek Kościński, który z listy PiS w okręgu nr 4 uzyskał drugi wynik.

Opublikowano w Inowrocław

15 grudnia jak co roku w życie wejdzie nowy rozkład jazdy pociągów. Co prawda rewolucyjnych zmian dla stacji Inowrocław nie będzie, ale dojdzie do wielu korekt w godzinach odjazdów, stąd też apeluje się do podróżnych o zapoznanie się z aktualnym rozkładem.

Opublikowano w Inowrocław

- Próba wywarcia presji na doktorze Pawłowiczu w moim odczuciu nosiła znamiona korupcji – oświadczył na dzisiejszej konferencji prasowej poseł Łukasz Krupa, który w związku z wczorajszymi wypowiedziami radnego Zbigniewa Pawłowicza skierował do prokuratury zawiadomienie w sprawie możliwości popełnienia przestępstwa przez osobę pełniącą funkcję marszałka województwa – Piotra Całbeckiego.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Maj 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  • Zapowiedź europejskiej debaty o przyszłości Unii Europejskiej

    W czwartek o godzinie 15 w sali plenarnej Parlamentu Europejskiego odbędzie się debata z udziałem liderów europejskich partii o przyszłości Unii Europejskiej. Na naszych łamach będziemy ją transmitować, przygotujemy z niej też skrót. Dzisiaj w kilku zdaniach chcemy ją zapowiedzieć.

  • Eurowybory w regionie zanoszą się na najnudniejsze w historii (komentarz wyborczy)

    Za niecałe 3 tygodnie europejczycy wybiorą reprezentacje blisko 0,5 mld obywateli Unii Europejskiej. Gdyby to były inne wybory (parlamentarne czy samorządowe) to bylibyśmy w kulminacji kampanii wyborczej – w naszym regionie tak naprawdę ona się dopiero zaczyna – powoli zaczęły się pojawiać się banery i bilboardy z kandydatami, ale i tak dość oszczędnie.

Wiadomości z regionu