Jesteś tutaj: HomeEurowyboryArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 09 czerwiec 2020
wtorek, 09 czerwiec 2020 20:22

Wyspa Młyńska może zyskać nowe oblicze

Młyny Rothera mają szansę stać się uzupełnieniem dla docenianej przez gości Bydgoszczy Wyspy Młyńskiej. Rozpoczęło się już układanie podłogi na tarasie widokowym, który być może stanie jednym z bardziej urokliwych miejsc w Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

O tym, że epidemia COVID-19 w województwie kujawsko-pomorskim jest w fazie wygaszania świadczyć może fakt, że obecnie mamy aktualnie stwierdzonych mniej niż 50 chorych osób. W stosunku do wyniku ze szczytu z dnia 20 kwietnia 365 – nie jest to spora liczba

Opublikowano w Regionalne

Analizy naukowców z Imperial College w Londynie oraz Uniwersytetu Kalifornijskiego wykazały, że restrykcje wprowadzone w związku z pandemią koronawirusa odniosły znaczący efekt i doprowadziły do uniknięcia milionów zgonów oraz zakażenia setek milionów ludzi.

Opublikowano w Magazyn

We wtorek w ramach objazdu kraju podczas trwającej kampanii wyborczej Solec Kujawski odwiedził urzędujący prezydent Andrzej Duda. Miejsce otwartego wiecu wydaje się nieprzypadkowe, bowiem Solec Kujawski leży pomiędzy Bydgoszczą i Toruniem, te trzy miasta docelowo ma łączyć droga ekspresowa S-10.

Opublikowano w Bydgoszcz

Droga ekspresowa S-10 na odcinku Bydgoszcz-Toruń ma być budowana z budżetu państwa, a nie jak planowano e ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. Taką deklarację złożył dzisiaj w Solcu Kujawskim prezydent Andrzej Duda. Szerzej o sprawie napiszemy wkrótce.

Opublikowano w Regionalne

Decyzją Marszałek Sejmu wybory prezydenckie odbędą się w niedzielę 28 czerwca w formie hybrydowej – zarówno tradycyjnie w lokalach wyborczych, ale też zainteresowane osoby mogą zagłosować korespondencyjnie. Żeby zagłosować korespondencyjnie trzeba jednak w najbliższych dniach wykonać pewne czynności.

Opublikowano w Inowrocław

Dzienny rekord zachorowań wynika z tego, że górnicy i ich rodziny, a także osoby z innych ognisk zakażeń poddane zostały badaniom przesiewowym – podkreślił we wtorek minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Opublikowano w Magazyn

Jutro mija termin rejestracji (nowych) kandydatów na urząd Prezydenta RP, obowiązkiem jest jednak uzyskanie przez nich przynajmniej 100 tys. podpisów poparcia. Dzisiaj do PKW wpłynął wniosek o rejestrację kandydata Rafała Trzaskowskiego. Swoją cegiełkę dołożyły też bydgoskie struktury.

Opublikowano w Bydgoszcz

Projekt z udziałem Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt UTP w Bydgoszczy znalazł się w międzynarodowym gronie beneficjentów programu Horyzont 2020, konkursu Maria Skłodowska-Curie Innovative Training Networks.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia Ukr

Warte obejrzenia

« Sierpień 2021 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31