Jesteś tutaj: HomeEurowyboryArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 07 czerwiec 2020

Mamy do czynienia na pewno z sytuacją bezprecedensową, bowiem do tej pory nie było, aby jakaś redakcja wnioskując o przyznanie dotacji w sposób obraźliwy pisała w tym wniosku o pozostałych. Tę granicę przekroczyła Fundacja ,,Bezpieczny Świat” wnioskując o pieniądze na Tygodnik Bydgoski, sugerując iż w mediach jest cenzura (zakazy publikacji niewygodnych tematów) oraz służą one interesom obcych państw.

Opublikowano w Bydgoszcz

W sobotę 7 marca w debrach Bydgoszczy Chemik podejmował Zawiszę, fani obu klubów myśleli już o kolejnym pojedynku na inaugurację ligi tydzień później. Dzień później – 8 marca w Dzień Kobiet – przez centrum Bydgoszczy przeszły feministki. Chyba nikt wtedy nie myślał, że tydzień który się rozpoczynał przyniesie kilka tygodni izolacji i dużych zmian w naszym życiu.

Opublikowano w Bydgoszcz

Nadana przez Radę Miasta, poprzez aklamację nazwa parku w Opławcu obowiązuje od kilku tygodni, dzisiaj uroczyście odsłonięto tablicę informacyjne. Trudno o lepszy dzień jak dokładnie 21 rocznica, gdy św. Jan Paweł II odprawił Msze Świętą na płycie bydgoskiego lotniska, w której udział wzięły setki tysięcy mieszkańców regionu.

Opublikowano w Bydgoszcz

Grypa przenosi się jak COVID-19, jest mniej zaraźliwa; często ma podobne objawy, ale zwykle jest mniej groźna i łatwiej jej uniknąć, ponieważ istnieją skuteczne leki i szczepionki. Jak jednak zaznacza WHO, obie choroby trudno od siebie odróżnić na podstawie objawów.

Opublikowano w Magazyn

Warte obejrzenia Ukr

Warte obejrzenia

« Sierpień 2021 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31