Jesteś tutaj: HomeBydgoszczWirus przyszedł nagle i na kilka tygodni zmienił nasze życie

Wirus przyszedł nagle i na kilka tygodni zmienił nasze życie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Bydgoszcz niedziela, 07 czerwiec 2020 17:44

W sobotę 7 marca w debrach Bydgoszczy Chemik podejmował Zawiszę, fani obu klubów myśleli już o kolejnym pojedynku na inaugurację ligi tydzień później. Dzień później – 8 marca w Dzień Kobiet – przez centrum Bydgoszczy przeszły feministki. Chyba nikt wtedy nie myślał, że tydzień który się rozpoczynał przyniesie kilka tygodni izolacji i dużych zmian w naszym życiu.

Dzisiaj powoli nasze życie wraca na stare tory, choć jak ostrzegają eksperci musimy wciąż bacznie przyglądać się COVID-19. Rozpoczął się trening przez zmaganiami o tytuł Rowerowej Stolicy Polski, dzisiaj rajdem rowerowym uczczono również 21 rocznicę odwiedzin papieża Jana Pawła II w Bydgoszczy. Jutro – choć z dużym poślizgiem – do egzaminu z dojrzałości przystąpią maturzyści.

 

 

Powoli zapominamy jak życie wyglądało w marcu i kwietniu, nasz film jest jednak o tamtym okresie, aby pamięć o tamtym okresie pozostała dla potomnych.

 

Warte obejrzenia

  • Zawisza zagra w III lidze!

    33 kolejka IV ligi, a zarazem ostatnia w swoich wynikach okazała się zaskakująca, ale podsumować można ją stwierdzeniem, że Zawisza awansował do III ligi. To kolejny krok w odbudowywaniu bydgoskiej piłki nożnej, który kilka lat temu rozpoczął się w B klasie, najniższej klasie rozgrywkowej.

  • Zawisza pewnie pokonuje zespół z Włoclawka. Czekamy na potwierdzenie podtrzymania walkowera

    W zaległym meczu 29 kolejki Zawisza Bydgoszcz pokonał 5:1 Lidera Włocławek wracając na pozycję lidera IV ligi. Przed nami jedna kolejka – jeżeli w sobotę Zawisza i Włocłavia wygrają swoje mecze, to do III ligi awansuje bydgoski klub. Sprawę może jednak skomplikować cofnięcie walkowera jakim ukarana została Włocławia.

Wiadomości sportowe

   

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu