Jesteś tutaj: HomeEurowyboryArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 02 czerwiec 2020

Główny kampus Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego mieści się przy ulicy prof. Kaliskiego w Fordonie, uczelnia posiada jednak również obiekty w centrum miasta. Polityka władz UTP dąży natomiast do konsolidacji uczelni przy głównym kampusie, stąd też przygotowywana jest inwestycja związana z jego rozbudową.

Opublikowano w Bydgoszcz

Od ubiegłej niedzieli (24 maja) nie odnotowano żadnych przypadków zarażenia COVID-19 w województwie kujawsko-pomorskim. Wczoraj do sanepidu dotarła informacja o potwierdzonym przypadku zachorowania w żłobku ,,Sloneczko” nieopodal Placu Poznańskiego. Zapadła decyzja o zamknięciu placówki.

Opublikowano w Bydgoszcz

,,wyPAD z Pałacu” - takie hasło pojawiło się na dwóch bilboardach na bydgoskich ulicach, nie wykluczone jednak, że będzie ich więcej. Nośniki reklamowe wykupił Komitet Obrony Demokracji za swoje składki i środki pozyskane od sympatyków.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 02 czerwiec 2020 15:56

Nie tylko polityką działacz żyje

Wczoraj obchodziliśmy Dzień Dziecka, dzień w którym w sposób bardziej szczególny niż zazwyczaj w oku uwagi rodziców znalazły się ich pociechy. Nie wszystkie dzieci mają jednak rodziców, stąd też warto zwrócić też uwagę na mieszkańców Domów Dziecka. Zbiórkę upominków dla tego typu placówek w naszym województwie zorganizowali działacze Ruchu Narodowego.

Opublikowano w Inowrocław

Pandemia koronawirusa to kryzys, jakiego nie widzieliśmy od dziesiątek lat; uniknęliśmy zagrożeń, cały naród zdał ten egzamin, bo byliśmy razem i bądźmy razem - mówił premier Mateusz Morawiecki. Nie słuchajcie brzęczących much, które opowiadają bajki, posługują się kłamstwem, obłudą i oszustwem - dodał.

Opublikowano w Regionalne

55 procent firm (biorących udział w ankiecie skupionych w związku Pracodawcy Pomorza i Kujaw skorzystało z wsparcia w ramach rządowych instrumentów Tarczy Antykryzysowej. Sama ocena instrumentów oferowanych przez administrację rządową jest różna, czym mniejsze przedsiębiorstwo tym wyższa.

Opublikowano w Bydgoszcz

Musimy przygotować się na powrót epidemii koronawirusa jesienią. Obecnie powinno się testować pacjentów zgłaszających się do szpitali, personel medyczny oraz osoby z wysokiego ryzyka - uważa prof. Andrzej Horban, krajowy konsultant w dziedzinie chorób zakaźnych.

Opublikowano w Magazyn

W tym roku na zadania zgłoszone i wybrane przez mieszkańców w ubiegłym roku w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego wydamy 16 mln zł. Ratusz rozpoczął już nabór do BBO w 2021 roku, w którym również będzie do dyspozycji 16 mln zł. Zasady będą takie same jak w tym roku.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia Ukr

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30