Jesteś tutaj: HomeBydgoszczW Parku Kochanowskiego grają na nerwach

W Parku Kochanowskiego grają na nerwach

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz wtorek, 08 wrzesień 2015 00:50

Kilka dni temu parkiem im. Jana Kochanowskiego po rewitalizacji zachwycała się Marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska. Podczas spaceru prezydent Rafał Bruski demonstrował jej jedną z atrakcji tego miejsca – zewnętrzne instrumenty muzyczne. Nie wszyscy jednak się z nich cieszą.

Obok placu zabaw w ramach rewitalizacji umieszczono instrumenty muzyczne, które mają być dodatkową atrakcją dla najmłodszych. W końcu park leży w obszarze tzw. dzielnicy muzycznej. Wyglądają one niepozornie, ale potrafią dać o sobie znać okolicznym mieszkańcom, którzy skarżą się na wydawane dźwięki.

 

W okresie cieplejszej aury z instrumentów korzystano dość intensywnie, co dało się w kość mieszkańcom. Szczególnie w weekendy, gdy niektórzy liczą na chwilę relaksu. Mieszkańcy myśleli, że zamieszkali w dość spokojnej i w miarę cichej okolicy, a tu nagle ich sytuacja się nieco odmieniła.

 

Jedynym pocieszeniem staje się tutaj zbliżająca się zima, która powinna przynieść okres ulgi dla uszów.

 

Warte obejrzenia

  • W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

    W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

  • Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

    Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
    Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu