Jesteś tutaj: HomeBydgoszczRaper promuje markę Porshe. Z mocnymi akcentami bydgoskimi

Raper promuje markę Porshe. Z mocnymi akcentami bydgoskimi

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz piątek, 12 kwiecień 2024 15:30
Mural na Poznańskiej Mural na Poznańskiej

Bedoes to obecnie jeden z popularniejszych polskich raperów o czym świadczą tłumy w ubiegłym roku na koncercie pod bydgoską Łuczniczką, który przyciągnął młodzież z różnych stron kraju. Operujący pseudonimem Bedoes Borys Przybylski pochodzi z Bydgoszczy, kilka miesięcy temu otworzy nad Brdą swoją wytwórnię 2115. Teraz Bedoes rozpoczyna współpracę z marką samochodową Posche i tutaj również swoją rolę odgrywa Bydgoszcz.

Według platformy Spotifity, czołowej w streamingu muzyki, Bedoes zaicza się do 100 najpopularniejszych muzyków na świecie – znalazł się tam jako jedyny Polak. Spotifity to jednak platforma popularna bardziej wśród młodszych odbiorców, zatem odzwierciedla preferencje tej grupy melomanów.

 

Fot: Zuzanna Krajewska

 

O tym, że Bedeos wszedł we współpracę z Porsche możemy się dowiedzieć idąc ulicą Poznańską - pojawił się tam wielki mural ,,Napędzani marzeniami. Bedoes 2115 x Porsche”. Wpisuje się to w kampanię Porsche najogólniej mówiąc o tym, że marzenia mogą się spełniać.

Oprócz muralu jest też spot, który kręcony był w Bydgoszczy.

 

 

Warte obejrzenia

 • Zakończyły się Wioślarskie Mistrzostwa Europy w Kruszwicy. Sportowo Polska jednak nie dominowała

  Za nami kolejna międzynarodowa impreza wioślarska zorganizowana na Gople w Kruszwicy. W niedzielnych finałach dwukrotnie miejsca na podium wywalczyły polskie osady. Wicemistrzowskie tytuły wywalczyli Błażej Barański, Jakub Olszewski, Aleks Narożny i Remigiusz Matulewicz (JM4x) oraz Zuzanna Czaja, Zuzanna Królikiewicz, Anna Solarska i Wiktoria Syrytczyk (JW4x).

 • Najsilniejszym strongmanem w Bydgoszczy okazał się policjant

  Po kilku latach przerwy zawody Strongman wróciły do Bydgoszczy, w sobotnie po południe zmagania sześciu silnych mężczyzn obserwować można było przed galerią Focus Mall. Najsilniejszy okazał się Paweł Piskorz, na co dzień policjant z warmińsko-mazurskiego. W Bydgoszczy udowodnił, że zapracował sobie na przydomek najsilniejszego policjanta w Polsce.

Wiadomości sportowe

 • Celtowie mogli być na Kujawach już w III w. p.n.e. Przełomowe odkrycie archeologów na dnie jeziora

  Rytualne stanowisko Celtów odkryli w jednym z kujawskich jezior archeolodzy z Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie badań podwodnych odnaleziono kilkanaście przedmiotów będących dziełem celtyckich kowali. Jak skomentował dla PAP dziekan Wydziału Archeologii UW i kierownik Pracowni Archeologii Podwodnej prof. Bartosz Kontny, odkrycie jest niezwykle ważne.

 • Mieszkańcy Włocławka i okolic w lipcu będą raz jeszcze głosować

  Niedzielnymi wyborami do Parlamentu Europejskiego zakończyliśmy w Polsce maraton wyborczy, który rozpoczął się jesienią. Były to politycznie bardzo intensywne miesiące – teraz większość Polaków czeka rok bez wyborów, bowiem dopiero w maju będziemy wybierać Prezydenta RP, potem będą wybory parlamentarne, ale to jeżeli nie dojdzie do szybszego skrócenia kadencji – dopiero końcówka 2027 roku.

Wiadomości z regionu