Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 24 sierpień 2023

Na całym świecie w gry komputerowe grać może około 1,5 mld graczy, polski rynek gier komputerowy w 2020 roku oszacowano na 2,5 mld zł, gdy w 2018 roku było to około 2 mld, co pokazuje bardzo dynamiczny wzrost w ciągu zaledwie kilku lat. Pod koniec września bydgoska Łuczniczka będzie gościła trzecią edycję Blu Game Show, jedno z najdynamiczniej rozwijających się wydarzeń z branży gier w Polsce.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 24 sierpień 2023 20:22

Kolejne komitety prezentują swoich kandydatów

W czwartek poznaliśmy część nazwisk kandydatów Trzeciej Drogi z okręgu bydgoskiego oraz całą listę Nowej Lewicy, w której prezentacji uczestniczył wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty. W Lewicy listę otworzą – jak było do przewidzenia posłowie Krzysztof Gawkowski i Jan Szopiński, również niespodzianką specjalną nie jest otwarcie listy Trzeciej Drogi przez bydgoskiego przedsiębiorcę Norberta Pietrykowskiego, który dość mocno był akcentowany w materiałach Polski 2050.

Opublikowano w Bydgoszcz

Jeszcze niby mamy okres wakacyjny, w poniedziałek Sejmik Województwa ma podjąć jednak bardzo ważną uchwałę, nad którą od kilku lat prowadzono prace – mowa o Wojewódzkim Audycie Krajobrazowym. Wstępny projekt budził sporo emocji, krytykowała go m.in. Rada Miasta Bydgoszczy, były bowiem obawy, że dość reskrykcyjne zapisy planu będą blokowały możliwość rozwoju terminalu Bydgoszcz-Emilianowo oraz blokować rozwój Bydgoskiego Parku Przemyslowo-Technologicznego.

Opublikowano w Regionalne

Prace związane z budową kanalizacji deszczowej dały popalić już niemal każdemu bydgoskiemu kierowcy, pracę przy Staszica może nie wywołują aż tak sporych utrudnień w ruchu, to internauci na grupach zarzucają zwyczajne marnotrawstwo, bowiem oddane zaledwie kilka tygodni temu kontrapasy oraz sąsiadujące z nimi linie przy okazji prac wodociągowych zostały tak zniszczone, że będzie trzeba je wykonać na nowo. To marnotrawstwo nie tylko pieniędzy, ale przede wszystkim ludzkiej pracy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Grudzień 2014 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Wiadomości z regionu