Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczArtykuły filtrowane wg daty: sobota, 08 lipiec 2017
sobota, 08 lipiec 2017 20:48

Przestrzegają przed kryptowalutami

W transakcjach elektronicznych coraz popularniejsze w świecie są wirtualne waluty jak np. bitcoiny, które ulegają wymianie na tradycyjne waluty. Jeżeli chodzi o Polskę ta popularność nie jest jeszcze aż tak duża. Państwowe instytucje finansowe przestrzegają jednak przed kryptowalutami.

Opublikowano w Magazyn

Dzisiaj na Starym Rynku odbyły się dwie niespecjalnie liczne zgromadzenia. Po jednej stronie stanęli działacze m.in. KOD-u oraz Steru na Demokracje po drugiej Młodzieży Wszechpolskiej i innych organizacji narodowych. Tematem sporu pomiędzy obiema zgromadzeniami była kwestia przyjmowania imigrantów.

Opublikowano w Bydgoszcz
sobota, 08 lipiec 2017 13:33

Rozdajemy karnety na Mistrzostwa Europy

Od czwartku na stadionie Zawiszy będziemy świadkami zmagań lekkoatletów w ramach Mistrzostw Europy U23. Zachęcamy do udziału w naszym konkursach, w których rozdamy karnety na te zawody. Na początek mamy dla Was po dwa podwójne karnety.

Opublikowano w Sport

Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości Kruszwica straci swój symbol jaką jest Mysia Wieża. Zyskać może natomiast coś więcej w postaci zrekonstruowanego XIV wiecznego zamku.

Opublikowano w Kruszwica
sobota, 08 lipiec 2017 08:30

Nowy ciekawy mural w mieście

Przy ulicy Toruńskiej możemy podziwiać na jednym z budynków ciekawe malowidło artystyczne na jednym z budynków.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
  • Mieszkańcy Torunia i Włocławka chą zmian. Będą konieczne przedterminowe wybory

    Największymi miastami naszego województwa, gdzie 21 kwietnia musiała się odbyć druga tura wyborów były Toruń i Włocławek. W pierwszym z tych miast po 22 latach prezydentem przestanie być Michał Zaleski. Nowym włodarzem Torunia zostanie związany z Platformą Obywatelską Paweł Gulewski.

  • Na chwilę przed kolejną ciszą wyborczą

    Po północy z piątku na sobotę rozpocznie się ponownie cisza wyborcza – do czasu zamknięcia lokalów wyborczych w niedzielę (najprawdopodobniej o godzinie 21:00 – jeżeli nie dojdzie do istotniejszych incydentów) nie będzie wolno agitować. Cisza wyborcza dotyczy jednak tylko tych gmin, gdzie odbywa się druga tura wyborów na prezydenta, wójta czy burmistrza. W Bydgoszczy i w Grudziądzu jest już po wyborach, w kilku miejscach województwa kujawsko-pomorskiego mieszkańcy pójdą w niedzielę głosować.

Wiadomości z regionu