Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczArtykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 17 lipiec 2017

Będzie to jedna z większych inwestycji na terenie Bydgoszczy z najbliższych latach. Poszerzenie ulicy Grunwaldzkiej do standardu dwupasmowego ma usprawnić komunikację centrum miasta z planowanym węzłem drogi ekspresowej S-5 w Pawłówku. Tam prace ruszą też wkrótce.

Opublikowano w Bydgoszcz

Zależy Ci na tym, aby skutecznie mnożyć swój kapitał i inwestować go w stabilne źródła przychodu? W takim razie, dobrym pomysłem będzie tutaj rynek nieruchomości. Niemniej jednak, my dzisiaj nie będziemy skupiali się na tym, jak wynajmować mieszkania typu kawalerka, ale apartamenty, czyli znacznie droższą formę. 

Opublikowano w Polecane

Otwarcie obwodnicy Inowrocławia to bardzo ważny dzień dla tego miasta, ale również dla całych Kujaw Zachodnich. Prezydent Ryszard Brejza dziękował wszystkim, którzy przez długie lata zabiegali o jej powstanie, postawił jednak równie ambitne plany na przyszłość.

Opublikowano w Inowrocław
poniedziałek, 17 lipiec 2017 10:18

Z żużlem tak źle nie było nigdy

Wczoraj zakończyły się lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy U23, które dla Bydgoszczy są na pewno wielkim sukcesem. Tego dnia pojawiły się jednak informacje, że prawie pewny jest spadek żużlowców Polonii Bydgoszcz do najniższej klasy rozgrywkowej. Taka sytuacja nakazuje zastanowienie się czy praktykowana przez lata formuła sportowych spółek komunalnych ma szansę długofalowego bytu.

Opublikowano w Bydgoszcz
poniedziałek, 17 lipiec 2017 09:50

Inowrocławianie niezbyt zainteresowani wyborami

Frekwencja w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej Inowrocławia nie przekroczyła nawet 7%. Podkreśla to tylko, iż wakacje nie są dobrym okresem do przeprowadzania wyborów. Zdecydowane zwycięstwo odniósł radny Jarosław Kopeć – popierany przez Platformę Obywatelską i prezydenta Ryszarda Brejzę.

Opublikowano w Inowrocław

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
  • Mieszkańcy Torunia i Włocławka chą zmian. Będą konieczne przedterminowe wybory

    Największymi miastami naszego województwa, gdzie 21 kwietnia musiała się odbyć druga tura wyborów były Toruń i Włocławek. W pierwszym z tych miast po 22 latach prezydentem przestanie być Michał Zaleski. Nowym włodarzem Torunia zostanie związany z Platformą Obywatelską Paweł Gulewski.

  • Na chwilę przed kolejną ciszą wyborczą

    Po północy z piątku na sobotę rozpocznie się ponownie cisza wyborcza – do czasu zamknięcia lokalów wyborczych w niedzielę (najprawdopodobniej o godzinie 21:00 – jeżeli nie dojdzie do istotniejszych incydentów) nie będzie wolno agitować. Cisza wyborcza dotyczy jednak tylko tych gmin, gdzie odbywa się druga tura wyborów na prezydenta, wójta czy burmistrza. W Bydgoszczy i w Grudziądzu jest już po wyborach, w kilku miejscach województwa kujawsko-pomorskiego mieszkańcy pójdą w niedzielę głosować.

Wiadomości z regionu