Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 04 czerwiec 2017
poniedziałek, 05 czerwiec 2017 00:45

Wkrótce ruszy budowa północnej obwodnicy Bydgoszczy

W piątek wojewoda Mikołaj Bogdanowicz wydał decyzje ZRID dla kolejnego odcinka drogi ekspresowej S-5 na terenie województwa kujawko-pomorskiego. Tym razem dla odcinka Maksymilianowo – Tryszczyn, czyli możemy powiedzieć północnej obwodnicy Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 04 czerwiec 2017 19:20

O bydgoskim lotnisku tylko w Toruniu

W piątek oficjalnie poinformowano o uruchomieniu połączenia lotniczego z Portu Lotniczego Bydgoszcz z Lwowem na Ukrainie. Dziennikarzy na konferencję prasową zaproszono jednak do Torunia, bo marszałek tego dnia nie miał czasu przyjechać do Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Jesteś właścicielem firmy, która prężnie się rozrasta i zależy Ci na tym, aby jak najlepiej dopracować cały system workflow w taki sposób, aby praca przebiegała w jak najlepszych warunkach i każdy wiedział co ma robić? Jest to niezwykle ważne, tymczasem wiele osób pomija takie rozwiązania, bowiem nie doceniają korzyści, które za tym płyną. 

Opublikowano w Polecane

Analityk wyborczy Marcin Palade opublikował na Twitterze prognozowany podział mandatów w wyborach do sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego w oparciu o prognozy dotyczące poparcia z dnia 26 maja. Według tych prognoz największą siłą w sejmiku byłaby Platforma Obywatelska, choć nie byłaby wstanie rządzić samodzielnie.

Opublikowano w Regionalne

Warte obejrzenia

« Lipiec 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
  • Po szczycie rolnym w Brukseli. W jakim kierunku pójdzie unijna polityka rolna?

    Gdy w ubiegłym tygodniu rolnicy w Bydgoszczy domagali się przyjazdu ministra Czesława Siekierskiego, wojewoda tłumaczył jego nieobecność tym, że przygotowuje się do spotkania ministrów rolnictwa w Brukseli, które odbyło się wczoraj, jednocześnie w stolicy Belgii odbywały się rolnicze protesty. Co wynika z tego spotkania?

  • Sejmik zebrał się, aby rozmawiać o rolnictwie. Podkreślono potrzebę rozwoju portów morskich

    Sytuacja w polskim rolnictwie jest trudna, co pokazały protesty z ostatnich dni oraz incydent z Kotomierza pod Bydgoszczą, gdzie doszło do wysypania zboża, co krytykuje prezydent i wicepremier Ukrainy atakując Polskę. Rolnictwo jest ważną gałęzią gospodarki województwa kujawsko-pomorskiego, dlatego w poniedziałek 26 lutego na nadzwyczajnej sesji zebrał się Sejmik Województwa.

Wiadomości z regionu