Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 25 czerwiec 2017

Coraz bardziej wyraziste są różnice w wizjach budowy węzła multimodalnego w naszym regionie, prezentowane przez bydgoskie siły polityczne ponad podziałami, a planami które próbuje wdrażać Urząd Marszałkowski w Toruniu.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 25 czerwiec 2017 23:31

Wielki cel meczu charytatywnego

W niedzielne popołudnie na stadionie TKKF przy ulicy Słowiańskiej odbył się III Wielki Mecz Charytatywny pomiędzy dziennikarzami i politykami. Na boisku lepsi okazali się przedstawiciele mediów, ale ważniejszym celem tego spotkania była pomoc dla podopiecznych Bydgoskiego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 25 czerwiec 2017 21:42

Na czym polega astygmatyzm i jak się go leczy?

Jeśli chodzi o astygmatyzm, to należy on do jednej z trzech najczęściej występujący wad wzroku. W tym wypadku mamy do czynienia z niewyraźnym obrazem, który sprawia naprawdę wiele trudności w codziennym życiu. Przede wszystkim mamy do czynienia z zamgleniem w różnych osiach widzenia, co jest szczególnie mocno uciążliwe. Jakie są najważniejsze objawy astygmatyzmu oraz jak można go naprawdę skutecznie leczyć? 

Opublikowano w Polecane
niedziela, 25 czerwiec 2017 12:23

Co roku jest Ster na Bydgoszcz

Ster na Bydgoszcz to przede wszystkim impreza promocyjna, która ma również na celu być atrakcją dla samych bydgoszczan. Z racji tego, że dzisiaj kończy się jubileuszowa, X edycja – możemy próbować robić pewne podsumowania i próbować opisywać klimat jaki przez lata impreza ta sobie zbudowała.

Opublikowano w Bydgoszcz

28 czerwca 1919 pod Paryżem podpisano Traktat Wersalski ustalający ostateczny porządek w Europie po I wojnie światowej. W imieniu Polski podpisy złożyli Ignacy Jan Paderewski i Roman Dmowski. W środę 28 czerwca w Bydgoszczy odbędą się uroczystości poświęcone tej dacie.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
  • Po szczycie rolnym w Brukseli. W jakim kierunku pójdzie unijna polityka rolna?

    Gdy w ubiegłym tygodniu rolnicy w Bydgoszczy domagali się przyjazdu ministra Czesława Siekierskiego, wojewoda tłumaczył jego nieobecność tym, że przygotowuje się do spotkania ministrów rolnictwa w Brukseli, które odbyło się wczoraj, jednocześnie w stolicy Belgii odbywały się rolnicze protesty. Co wynika z tego spotkania?

  • Sejmik zebrał się, aby rozmawiać o rolnictwie. Podkreślono potrzebę rozwoju portów morskich

    Sytuacja w polskim rolnictwie jest trudna, co pokazały protesty z ostatnich dni oraz incydent z Kotomierza pod Bydgoszczą, gdzie doszło do wysypania zboża, co krytykuje prezydent i wicepremier Ukrainy atakując Polskę. Rolnictwo jest ważną gałęzią gospodarki województwa kujawsko-pomorskiego, dlatego w poniedziałek 26 lutego na nadzwyczajnej sesji zebrał się Sejmik Województwa.

Wiadomości z regionu