Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczArtykuły filtrowane wg daty: środa, 31 maj 2017

Dzisiaj przypada Dzień Dziecka – dlatego wczoraj poseł Paweł Skutecki z Kukiz15 postanowił zwrócił uwagę na problem alienacji rodzicielskiej, która w jego opinii jest dramatem wielu dzieci. Problem ma narastać, bowiem z roku na rok odnotowuje się coraz większą liczbę rozwodów, w tym z dziećmi w tle.

Opublikowano w Bydgoszcz

We wspólnym liście otwartym parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości z okręgu bydgoskiego oczekują odcięcia się przez prezydenta Rafała Bruskiego i bydgoskich posłów oraz senatorów PO od zapowiedzi Grzegorza Schetyny, który miał zapowiadać likwidację urzędów wojewódzkich, co w praktyce zdegradować mogłoby Bydgoszcz do roli miasta powiatowego.

Opublikowano w Bydgoszcz

Na dzień 23 lipca premier Beata Szydło rozpisała przedterminowe wybory do Rady Gminy Dobrcz. Ma to zwiázek z pozytywnym wynikiem referendum lokalnego, które odbyło się w kwietniu - wówczas mieszkańcy zdecydowali o odwołaniu Rady Gminy. Chciano odwołać również wójta Krzysztofa Szalę, ale to głosowaniu nie zostało uznane za wiążące z powodu zbyt niskiej frekwencji.

Opublikowano w Dobrcz i Koronowo

Dzisiaj Rada Miasta Bydgoszczy uchwaliła plan zagospodarowania przestrzennego ,,Śródmieście – Obrońców Bydgoszczy” - zakłada on powstanie dodatkowej drogi publicznej pomiędzy ulicami Focha i Obrońców Bydgoszczy, mniej więcej na wysokości Opery Nova.

Opublikowano w Bydgoszcz

Radny Paweł Bokiej zaproponował, aby dzisiaj Rada Miasta Bydgoszczy przyjęła stanowisko, w którym bydgoski samorząd sprzeciwiłby się inicjatywą dążącym do likwidacji Urzędów Wojewódzkich, co skutkowałoby sprowadzeniem Bydgoszczy do roli miasta powiatowego. Inicjatywa radnego związana była z debatą jaka odbyła się na poniedziałkowej sesji sejmiku w Toruniu.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Listopad 2014 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Wiadomości z regionu