Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczArtykuły filtrowane wg daty: środa, 24 maj 2017

We wtorek rozpoczęły się prace w ramach budowy II etapu Trasy Uniwersyteckiej na fragmencie ulicy Glinki. Z punktu widzenia usprawnienia ruchu w mieście najważniejszy będzie jednak stosunkowo krótki odcinek pomiędzy al. Wojska Polskiego oraz al. Jana Pawła II. Na tym odcinku prace ruszyć mają w ciągu tygodnia.

Opublikowano w Bydgoszcz

Zastanawiasz się nad tym, jakie meble będą najlepsze, bowiem nadszedł czas na ich wymianę lub po prostu urządzasz dziecku jego własny pokój? W takim razie koniecznie zainteresuj się poniższymi radami, bowiem szczegółowo omawiamy rzeczy, które powinieneś wziąć pod uwagę podczas kupowania takich mebli. 

Opublikowano w Polecane

VII Koncerty Maryjne z Różą powoli dobiegają końca. O międzywojennej tradycji oraz o znaczeniu jakie dla Bydgoszczy stanowi mieszczący się w katedrze obraz Matki Bożej Pięknej Miłości rozmawiamy z prezes TMMB Jerzym Derendą, który od początku maja dba o każdy szczegół odbywających się koncertów. Tegoroczna edycja poświęcona jest 100-leciu objawień Matki Bożej w Fatimie.

Opublikowano w Bydgoszcz

W poniedziałek wojewoda Mikołaj Bogdanowicz zapowiedział, że zostały zabezpieczone brakujące fundusze na realizacje ostatniego odcinka obwodnicy Inowrocławia – tzw. łącznika. Zdaniem prezydenta Inowrocławia Ryszarda Brejzy tych pieniędzy Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad do dzisiaj nie otrzymała.

Opublikowano w Inowrocław
środa, 24 maj 2017 16:40

Święto samorządu z polityką w tle

Dzisiaj odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miasta Bydgoszczy poświęcona przypadającemu w maju świętu samorządu terytorialnego. Bydgoski ratusz gościł Jerzego Stępnia, który był współtwórcą reformy samorządu terytorialnego. Przy dzisiejszej okazji wręczono również społecznikom medale Prezydenta Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Nowa Bydgoszcz – ruch tworzony przez środowiska m.in. Kukiz15 i partii Wolność Janusza Korwin-Mikke uważa, że problemy w centrum Bydgoszczy stwarzają osoby żebrzące, które niekiedy zachowują się agresywnie. Zaprezentowali oni swoje apele do prezydenta Bydgoszczy, mieszkańców oraz turystów.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Wiadomości z regionu