Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 11 maj 2017

Duże emocje budzi w Bydgoszczy decyzja wojewody o unieważnieniu uchwały ustanawiającej miejski program dofinansowania procedury in vitro. Wojewoda w ostatnim czasie wydał jednak jeszcze jedno zarządzenie nadzorcze wobec ustanowionego przez Radę Miasta Bydgoszczy prawa. Zdaniem organu nadzoru bydgoscy radni nieświadomie mogli doprowadzić do likwidacji bydgoskich szkół.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 11 maj 2017 19:04

Kcynia ma swoje logo promocyjne

W kwietniu Rada Miejska w Kcyni uchwaliła wzór logotypu oraz zasady jego użytkowania. Służyć będzie ono głównie szerokim zastosowaniom związanym z promocją gminy.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

Architekci z pracowni Archigeum uważają, że jeżeli bydgoska starówka ma zacząć tętnić życiem, to trzeba sprawić, aby mieszkańcy mieli po co przyjeżdżać do centrum miasta. W ich opinii przygotowana przez ratusz koncepcja rewitalizacji to zmarnowana szansa na danie starówce nowego impulsu do życia.

Opublikowano w Bydgoszcz

Za kilka tygodni zakończy się budowa głównej części obwodnicy Inowrocławia od węzła Tupadły do węzła Latkowo. Jesienią rozpoczęto szukanie wykonawcy również na ostatni odcinek, który połączyłby węzeł w Latkowie z planowanym węzłem Sławęcinek (wylot na Bydgoszcz). Zdaniem władz Inowrocławia, kolejne tygodnie już nie przynosiły dobrych informacji.

Opublikowano w Inowrocław
czwartek, 11 maj 2017 13:50

Samochody Googla ponownie nas odwiedzą

Po ponad trzech latach samochody Street View światowego internetowego giganta Google odwiedzą ponownie Polskę, w celu aktualizacji zdjęć oraz poprawy jakości Google Maps. W najbliższych tygodniach planowana jest również wizyta w województwie kujawsko-pomorskim.

Opublikowano w Bydgoszcz

W ramach Bydgoszcz PromoFestiwal w najbliższą sobotę odbędzie się Długie Śniadanie nad Kanałem. W okolicy śluzy przy ulicy Wrocławskiej będzie zatem co zjeść, ale atrakcji będzie znacznie więcej. Żeby tylko dopisała pogoda.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Sierpień 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Wiadomości z regionu