Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczArtykuły filtrowane wg daty: środa, 10 maj 2017

Poseł Paweł Skutecki w ostatnim czasie można odnieść wrażenie bardziej żyje światem Islamu niż Polską. Gdy my świętowaliśmy święto uchwalenia Konstytucji 3 Maja, on obcował z miejscowymi politykami w Iraku. Po powrocie nad Wisłę przywiózł ze sobą ciekawe przemyślenia dotyczące polityki.

Opublikowano w Regionalne

Propozycja włączenia powiatu ziemskiego bydgoskiego do powiatu grodzkiego Miasta Bydgoszczy ma swoich zwolenników i przeciwników. Trzeba sobie zdawać jednak sprawę, iż polityka rządowa od wielu lat opiera się o zachęty finansowe do dobrowolnego łączenia się powiatów.

Opublikowano w Bydgoszcz

We wtorek w ramach VII edycji Koncertów Maryjnych z Różą wystąpiło Stowarzyszenie Muzyki Dawnej. Jak sama nazwa wskazuje – muzycy grają na instrumentach popularnych w poprzednich wiekach.

Opublikowano w Bydgoszcz

W województwie kujawsko-pomorskim odbywa się ciekawy projekt – tworzący tzw. ,,szpicę” oficerowie NATO uczestniczą w szkoleniu, które pozwala im bliżej poznać polską administrację, głównie w tematyce związanej z bezpieczeństwem oraz naszą kulturę i dziedzictwo narodowe.

Opublikowano w Regionalne

Bydgoski Teatr Polski lubi skandalizować, ale ministerstwo nie specjalnie chce to skandalizowanie wspierać publicznymi pieniędzmi. W tym roku po raz pierwszy na jedną z kluczowych imprez organizowanych przez Teatr Polski imprez – Festiwalu Prapremier – nie będzie dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Stawia to organizację kolejnej edycji tego wydarzenia pod dużym znakiem zapytania.

Opublikowano w Bydgoszcz

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o oficjalnym starcie kampanii wyborczej kandydata na radnego Sławomira Szeligi. Dzisiaj zaprezentowany ma zostać wspólny kandydat PiS-u (występującego pod szyldem Prawica dla Inowrocławia) oraz Nowego Inowrocławia Marcina Wrońskiego. Wkrótce z kampanią ruszy również kandydatka lewicy.

Opublikowano w Inowrocław

Warte obejrzenia

« Listopad 2014 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Wiadomości z regionu