Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczSzwajcarska telewizja nagrywała program w Koronowie

Szwajcarska telewizja nagrywała program w Koronowie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Dobrcz i Koronowo poniedziałek, 18 lipiec 2022 12:42
Szwajcarska telewizja nagrywała program w Koronowie Fot: Gmina Koronowo

,,Alpen-Welle” to szwajcarskie medium z siedzibą w Gossau, zajmujące się szeroko pojętym folkiem muzycznym. Audycje ,,Alpen-Welle” goszczą też w niemieckojęzycznej telewizji ,,Hit Express TV”. W ostatnim czasie ekipa ,,Alpen Welle” pojawiła się w Koronowie.

Powodem wizyty w Koronowie jest jubileusz 30-lecia Kapeli Koronowiacy, która gra folklor otwarty. Przy tej okazji będzie można wypromować miasto Koronowo. Zdjęcia do programu realizowano głównie w odrestaurowanej restauracji Diabelski Młyn, która ulokowana na zboczu górskim swoim klimatem nawiązywać może do tych alpejskich. Zdjęcia realizowano także m.in. przy koronowskiej Bazylice i w Pieczyskach na tle Zalewu Koronowskiego.

 

 

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
  • Marszałek województwa i zarząd z wotum zaufania, ale debata pokazała kryzys debaty w województwie

    Można było się spodziewać, że na poniedziałkowej sesji Sejmiku Województwa radni udzielą absolutorium oraz wotum zaufania dla Zarządu Województwa – o ile w tym roku ta debata nie była specjalnie istotna, bo z racji tego, że jesteśmy świeżo po wyborach, wynik głosowania nie niesie żadnych skutków prawnych, to pokazała ona pewien kryzys w dyskusji publicznej.

  • Jutro jedna z ważniejszych sesji sejmiku w roku, choć w tym roku nie aż tak

    W poniedziałek Sejmik Województwa zdecyduje o udzieleniu lub nieudzieleniu wotum zaufania dla Zarządu Województwa za 2023 rok oraz udzieleniu lub nieudzieleniu absolutorium. Jest to zawsze jedna z ważniejszych sesji w roku, bowiem odbywa się dyskusja o stanie województwa oraz ocena władzy wykonawczej. Ten rok jest jednak szczególny, bowiem minęło niewiele ponad 2 miesiące od wyborów samorządowych, gdzie całe władze samorządowe były poddane weryfikacji przez wyborców.

Wiadomości z regionu