Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczSzwajcarska telewizja nagrywała program w Koronowie

Szwajcarska telewizja nagrywała program w Koronowie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Dobrcz i Koronowo poniedziałek, 18 lipiec 2022 12:42
Szwajcarska telewizja nagrywała program w Koronowie Fot: Gmina Koronowo

,,Alpen-Welle” to szwajcarskie medium z siedzibą w Gossau, zajmujące się szeroko pojętym folkiem muzycznym. Audycje ,,Alpen-Welle” goszczą też w niemieckojęzycznej telewizji ,,Hit Express TV”. W ostatnim czasie ekipa ,,Alpen Welle” pojawiła się w Koronowie.

Powodem wizyty w Koronowie jest jubileusz 30-lecia Kapeli Koronowiacy, która gra folklor otwarty. Przy tej okazji będzie można wypromować miasto Koronowo. Zdjęcia do programu realizowano głównie w odrestaurowanej restauracji Diabelski Młyn, która ulokowana na zboczu górskim swoim klimatem nawiązywać może do tych alpejskich. Zdjęcia realizowano także m.in. przy koronowskiej Bazylice i w Pieczyskach na tle Zalewu Koronowskiego.

 

 

Warte obejrzenia

« Luty 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z 3 lat pracy w Sejmie:

  • Blisko rok po rosyjskiej inwazji europejczycy nadal solidarni z Ukrainą

    Pod koniec lutego minie rok od rosyjskiej agresji na Ukrainę, która wywołała skutki w całej Unii Europejskiej, działania związane z sankcjami doprowadziły do ograniczenia importu surowców energetycznych z Rosji, co przełożyło się też na wzrost cen. Jak pokazuje najnowsze badanie Eurobarometru opinia publiczna w Unii Europejskiej pomimo tych niedogodności popiera politykę wspierania Ukrainy i nakładania na Rosję sankcji.

  • Portal chwilowo zawieszony

    1 i 2 lutego nie pojawią sie żadne nowe treści na Portalu Kujawskim.  W ten sposób chcemy pokazać jakim zagrożeniem dla lokalnych mediów jest wydawanie przez Urząd Miasta Bydgoszczy swoich mediów, które nie muszą się liczyć z rachunkiem ekonomicznym. Bez prywatnych mediów, czytelnicy będą skazani jedynie na przekaz kreowany przez polityków, bez poruszania dla nich niewygodnych kwestii.

Wiadomości z regionu