Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczSzwajcarska telewizja nagrywała program w Koronowie

Szwajcarska telewizja nagrywała program w Koronowie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Dobrcz i Koronowo poniedziałek, 18 lipiec 2022 12:42
Szwajcarska telewizja nagrywała program w Koronowie Fot: Gmina Koronowo

,,Alpen-Welle” to szwajcarskie medium z siedzibą w Gossau, zajmujące się szeroko pojętym folkiem muzycznym. Audycje ,,Alpen-Welle” goszczą też w niemieckojęzycznej telewizji ,,Hit Express TV”. W ostatnim czasie ekipa ,,Alpen Welle” pojawiła się w Koronowie.

Powodem wizyty w Koronowie jest jubileusz 30-lecia Kapeli Koronowiacy, która gra folklor otwarty. Przy tej okazji będzie można wypromować miasto Koronowo. Zdjęcia do programu realizowano głównie w odrestaurowanej restauracji Diabelski Młyn, która ulokowana na zboczu górskim swoim klimatem nawiązywać może do tych alpejskich. Zdjęcia realizowano także m.in. przy koronowskiej Bazylice i w Pieczyskach na tle Zalewu Koronowskiego.

 

 

Warte obejrzenia

« Wrzesień 2022 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie

 

  • Umowa z Arrivą już blisko, z Polregio nieco dalej - w tle spór sądowy

    Na dzisiejszej sesji Sejmiku Województwa marszałek Piotr Całbecki poinformował, że jest blisko finalizacja wieloletniej umowy z przeciwnikami kolejowymi - mówimy o dokumentach, które będą regulowały zasady do połowy grudnia 2030 roku. Najbliżej jest finalizacja umowy z Arrivą.

  • Część radnych sejmikowych chce, aby egzaminy na prawo jazdy rosły automatycznie

    W ostatnim czasie zdawanie egzaminów na prawo jazdy jest prawdziwym hazardem, nie tylko z tego powodu, że zestresowanemu kandydatowi na kierowcę nieco szczęścia zawsze się przyda, ale też z powodu odwoływania egzaminów przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego, spowodowanego protestami pracowników. Taki problem widoczny jest chociażby w bydgoskim WORD-ie.

Wiadomości z regionu