Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 23 wrzesień 2022

W piątek przypadły dokładnie 100-urodziny Portu Morskiego w Gdyni, głównym elementem obchodów tego jubileuszu było IX Forum Korytarza Bałtyk-Adriatyk, o ile w czwartek dyskutowało głównie o wyzwaniach geopolitycznych, przed którymi staje w dobie wojny na Ukrainie polska logistyka, to piątkowe panele poświęcone były planom inwestycyjnym w Polsce. Głównym reprezentantem województwa kujawsko-pomorskiego był wicemarszałek Sławomir Kopyść.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 23 wrzesień 2022 19:24

Radni zebrali się po wakacjach w trybie pilnym

W piątek w trybie nadzwyczajnym zebrała się Rada Miasta Bydgoszczy, była to pierwsza sesja plenarna od końcówki czerwca. Radni na tym posiedzeniu podjęli techniczną, ale istotną dla wielu mieszkańców. Chodzi o uruchomienie środków na dodatki węglowe dla mieszkańców.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 23 wrzesień 2022 17:44

EMA: Pandemia w Europie wciąż trwa

W Europie uważamy, że pandemia Covid-19 wciąż trwa - oświadczył we wtorek podczas konferencji prasowej dyrektor zespołu Europejskiej Agencji Leków (EMA) ds. szczepionek Marco Cavaleri.

Opublikowano w Regionalne

Trwają obecnie obchody 100-lecia portu morskiego w Gdyni. W czwartek rozpoczęło się IX Forum Korytarza Transportowego Bałtyk – Adriatyk w ramach Kongresu Gospodarki Morskiej Portu Gdynia im. Tadeusza Wendy. W czasie panelu, w którym dyskutowano o przyszłości polskiej logistyki kilka razy padła nazwa Emilianowo, o tej podbydgoskiej inwestycji rozmawiano także w kuluarach.

Opublikowano w Bydgoszcz

Szósty raz firmy z Bydgoszczy i gmin tworzących obszar metropolitalny będą oferowały specjalne rabaty, przysłowiowe ,,pół ceny”. Początkowo akcja była adresowana do sklepów i restauracji stacjonarnych, ale od kilku edycji uczestniczą w nich także sklepy internetowe. Konsumenci zyskują niższe ceny, z kolei sprzedawcy dzięki tej akcji mogą się przebić ze swoimi ofertami.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Wrzesień 2022 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie