Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 22 lipiec 2021

W czwartek tragicznie zakończyła się czynność wymiany koła w Maksymilianowie, na północnej obwodnicy Bydgoszczy w ramach drogi ekspresowej S-5. Policjanci badają przyczyny zdarzenia, trzeba pamiętać, że wymiana koła i inne czynności na drogach szybkiego ruchu i autostradach to czynności ryzykowne, dlatego należy zachować szczególne środki bezpieczeństwa.

Opublikowano w Bydgoszcz

Wojewodztwo kujawsko-pomorskie w latach 2016-2019 notowało fatalne statystyki jeżeli chodzi o liczbę śmiertelnych zdarzeń na drodze z udziałem pieszych, w niektórych zestawieniach wypadaliśmy jako najgorszy region. Dla poprawy bezpieczeństwa pieszych przyjęto Program Poprawy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na lata 2013-2020 – jak ujawnia NIK był on fikcyjny, bowiem nie był wdrażany, z powodu braku pieniędzy.

Opublikowano w Regionalne

Za salon miasta uznaje się Stary Rynek i jego najbliższe okolice, chcąc jednak rozwijać atrakcyjny odbiór Bydgoszczy wśród gości trzeba zacząć myśleć też o ulicy Gdańskiej – na początku o odcinku pomiędzy Focha i ulicą Dworcowo, ale też dalej do Placu Wolności, który wkrótce przejdzie metamorfozę. Miejska Pracownia Urbanistyczna opublikowała animację z pewną propozycją.

Opublikowano w Bydgoszcz

W piątek około godziny 13 czasu polskiego rozpocznie się ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Tego dnia odbywać będą się też pierwsze zmagania – gdy w Polsce będzie noc rozpoczną się przedbiegi z udziale wioślarzy – jako pierwszego zobaczymy Mateusza Biskupa z RTW Lotto Bydgostii.

Opublikowano w Sport

Wiceprzewodniczący sejmowej komisji infrastruktury poseł Piotr Król uznał, że nazwy przystanków kolejowych zlokalizowanych w Bydgoszczy wymagają skorygowania, dlatego napisał do samego ministra infrastruktury. Wiceminister poinformował, że PKP PLK ma wewnętrzny regulamin i nic nie da się tą drogą zrobić.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2018 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30