Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 20 lipiec 2021

 

,,To jeden z najwazniejszych projektów w Polsce w korytarzu Bałtyk – Adriatyk” - tak na łamach anglojęzycznego portalu propertyfundsworld.com wypowiada się o planowanym terminalu intermodalnym Bydgoszcz Emilianowo Jakub Dudkiewicz z firmy Cresa działającej głównie w branży developerskiej.

Opublikowano w Bydgoszcz

Od kilku lat obserwujemy zjawisko przeprowadzania się bydgoszczan chcących wybudować swój dom do gmin powiatu bydgoskiego – w szczególności Białych Błot i Osielska. Budownictwo jednorodzinne w Bydgoszczy jest utrudnione z uwagi na małą dostępność działek. Jedni społecznicy z Miedzynia wskazują na potencjał rozwoju tego osiedla przez tą formę budownictwa, może odbywać się to jednak kosztem terenów leśnych, co z kolei nie podoba się innym. Widoczny jest zatem wyraźny konflikt interesów.

Opublikowano w Bydgoszcz

Blisko 60 proc. zakażonych koronawirusem w wariancie Delta to osoby do 39 roku życia. W grupie najbardziej zaszczepionej (od 60 roku życia) zakażenia wariantem Delta to jedynie 14 proc. - napisał we wtorek na Twitterze minister zdrowia Adam Niedzielski.

Opublikowano w Regionalne

W poniedziałek w Craiovie podpisana została umowa pomiędzy zakładami PESA Bydgoszcz i włdzami tego miasta na dostarczenie 17 tramwajów Swing. Craiov inwestycje w tabor zamierza sfinansować ze środków europejskich, w celu rozwoju mobilności miejskiej i ograniczenia emitowanego dwutlenku węgla.

Opublikowano w Bydgoszcz

O planowanej przebudowie dworca kolejowego Bydgoszcz Zachodnia mówi się od kilku lat – wchodzimy obecnie na ostatni etap, bowiem PKP SA ogłosiło przetarg na wykonanie prac budowlanych. Dworzec ma zyskać nowoczesny wygląd i być przyjazny dla podróżnych, z czym obecnie jest problem. Otwarcie ofert w przetargu planowane jest na sierpień.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Grudzień 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31