Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 02 lipiec 2021

W ostatnim roku politycy Konfederacji kwestionowali obowiązek noszenia maseczek, obostrzenia sanitarne, teraz krytykują szczepienia i obostrzenia dla niezaszczepionych. Ostatnie dni pokazywały , że realizacja szczepień w Polsce spadła, w kujawsko-pomorski dwie dawki przyjęło do tej pory % populacji, istnieje ryzyko, że do jesieni nie uzyskamy odporności populacyjnej, a to oznaczać może nawrót epidemii i wzrost zgonów. O taką postawę polityczną pytamy bydgoskich radnych.

Opublikowano w Bydgoszcz

W piątek Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Gdańsku ujawniła statystyczne wyniki tegorocznego egzaminu ósmoklasity. Najlepiej wypadli uczniowie z Torunia, za nimi uplasowali się bydgoscy. Jeżeli chodzi o przedmioty najlepiej wypadł egzamin z języka angielskiego, najtrudniejsza okazała się matematyka.

Opublikowano w Regionalne

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że za niewłaściwe obchodzenie się z odpadami, które mogą stanowić zagrożenie dla środowiska można trafić do więzienia. Ministerstwo Klimatu chce w przyszłości przepisy jeszcze bardziej zaostrzyć do tego stopnia, że w najcięższych przypadkach możliwe będzie ukarania nawet 25 latami pozbawienia wolności.

Opublikowano w Inowrocław

Do końca lipca przy ulicy Jagiellońskiej, powstanie mural upamiętniający wydarzenia z marca 1981 roku, Inicjatywa powstania muralu jest elementem 40. rocznicy wydarzeń Bydgoskiego Marca 1981.

Opublikowano w Bydgoszcz

W środę na sesji Rady Miasta Bydgoszczy przedstawiono informacje podsumowującą konsultacje społeczne nad kolejnością realizacji inwestycji. Przypomnijmy – wygrała rewitalizacja nabrzeży Brdy, przed modernizacją ulicy Nakielskiej oraz rewitalizacją nabrzeży Kanału Bydgoskiego.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Grudzień 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31