Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 17 styczeń 2019

Reprezentujący Skarb Państwa Rejonowy Zarząd Infrastruktury nadal domaga się zwrotu podatku jakie gmina naliczała mu niezgodnie ze stanem faktycznym od 2005 roku. Sprawę skierowano na drogę sądową. Próba ugoda podjęta przez Prokuratorię Generalną nie przyniosła rozstrzygnięcia.

Opublikowano w Bydgoszcz

W sobotę w Gdańsku odbędzie się pogrzeb prezydenta Pawła Adamowicza, jeszcze przed tą ceremonią pojawił się pomysł, aby jego imieniem nazwać jedną z bydgoskich ulic. Jako społeczność lokalna doświadczyliśmy już jakie skutki może przynieść podjęta pod wpływem emocji decyzja.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 17 styczeń 2019 19:12

Ratusz ewakuowano z powodu groźby zamachu

W czwartek do Urzędu Miasta Inowrocławia wpłynął e-mail informujący, że w jednej z toalet mogła zostać podłożona bomba. Wiadomość miała również informować o możliwym zamachu na prezydenta Ryszarda Brejzę.

Opublikowano w Inowrocław
czwartek, 17 styczeń 2019 13:11

Od jutra przy Łochowskiej funkcjonuje rondo

Od kilku miesięcy trwały prace nad budową ronda łączącego ulicę Nakielską z Łochowską, wraz z budową infrastruktury rowerowej, na Prądach. Od jutra (18 stycznia) obowiązywać w tym miejscu będzie właściwy dla ronda ruch okrężny. Poniżej prezentujemy nową organizację ruchu.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 17 styczeń 2019 12:11

Na Bronikowskiego pojawić mają się autobusy

W najbliższych miesiącach planowana jest zmiana trasy autobusyów linii nr 77, o co od dłuższego czasu zabiegała Rada Osiedla Flisy. Zakończony remont generalny mostu przy ulicy Mińskiej umożliwi skierowanie autobusów jadących z kierunku Osowej Góry w ulicę Bronikowskiego.

Opublikowano w Bydgoszcz

Batalia wokół tzw. pakietu mobilności się toczy już od dłuższego czasu. Postulowane przez niektóre państwa rozwiązania są niebezpieczne dla polskich firm transportowych, które coraz bardziej się liczą w Europie. Wprowadzenie zasad delegowania pracowników jakie chcą Niemcy, mogą polską konkurencyjność znacząco obniżyć.

Opublikowano w Regionalne
czwartek, 17 styczeń 2019 11:33

Alarm bombowy w inowrocławskim ratuszu

Do Urzędu Miasta Inowrocławia wpłynął anonimowy mail informujący, iż w jednej z toalet miała zostać podłożona bomba. Prezydent zarządził ewakuację budynku, na miejsce wezwano służby. Uzupełnienie: W mailu miała się też pojawić groźba zamachu na życie prezydenta Ryszarda Brejzy.

 

Opublikowano w Inowrocław

Prezydent Bydgoszczy zapowiedział, że po feriach w bydgoskich szkołach przeprowadzone zostaną zajęcia dotyczące walce z ,,mową nienawiści”. Jest to odpowiedź na zabójstwo prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Opublikowano w Bydgoszcz

Po informacji o ogłoszeniu żałoby narodowej w dniu pogrzebu zamordowanego prezydenta Pawła Adamowicza, zaczęły pojawiać się pewne głosy niezadowolenia. Są one co prawda marginalne, warto jednak wyjaśnić co takiego w sensie politycznym się stało i dlaczego dotyczy to każdego obywatela Rzeczypospolitej.

Opublikowano w Magazyn

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30