Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 31 styczeń 2017

Na wczorajszej konferencji prasowej prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski wśród priorytetów, którymi na rzecz miasta powinni się zająć wskazuje utworzenie kolejowego terminalu przeładunkowego. Bruski przyznał również, że w tym kierunku spotkał się z władzami portu w Gdyni.

Opublikowano w Bydgoszcz

Dzisiaj miało odbyć się spotkania władz Cywilno-Wojskowego Związku Sportowego Zawisza z radnymi i przedstawicielami Stowarzyszenia Piłkarskiego ,,Zawisza” w celu osiągnięcia kompromisu, który pozwoli temu ostatniemu podmiotowi skorzystać z boisk przy ulicy Gdańskiej. CWZS, który od wielu miesięcy nie wyraża woli dogadania się ze Stowarzyszenie, odmówił udziału spotkania jeżeli obecni będą na nim przedstawiciele mediów.

Opublikowano w Bydgoszcz

Skrzyżowanie ulic Wojska Polskiego i Prymasa Józefa Glempa na Rąbinie swoją sławą wyszło już poza Kujawy. Pojawił się na nim bilboard – Czekamy na trupa? Czy działamy? W ten sposób grupa inowrocławian chciała pokazać, że jest to miejsce niebezpieczne dla uczestników ruchu.

Opublikowano w Inowrocław

Politycy Prawa i Sprawiedliwości zauważali dzisiaj na konferencji prasowej, że Miasto Bydgoszcz znacznie łatwiej może liczyć na wsparcie rządu dla miejskich inwestycji, niż samorządu województwa, choć marszałkiem jest kolega partyjny prezydenta Rafała Bruskiego. Zdaniem posła Łukasza Schreibera nie widać również zbytnio efektów pracy na stanowisku zastępcy prezydenta Marii Wasiak, byłej minister infrastruktury i rozwoju w rządzie Ewy Kopacz.

Opublikowano w Bydgoszcz

W ostatnim czasie odbyło się drugie oficjalne posiedzenie Parlamentarnego Zespołu Ziemi Bydgoskiej w tej kadencji. Patrząc z perspektywy ponad roku kadencji nie jest to zbyt chwalebny wynik. Zdaniem prezydenta Rafała Bruskiego posłowie zebrali się, w połowie stycznia głównie z uwagi na własną wygodę podróżowania do Warszawy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29