Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 27 styczeń 2017

Po wczorajszej publikacji pt. ,,Jak parkować bezpłatnie prawie przy Starym Rynku? Poradnik” otrzymaliśmy od czytelników informację, iż o tym, że na ulicy Długiej powinno się płacić się za parkowanie informuje tabliczka. Mało widoczna tabliczka jest przez kierowców wręcz nie zauważalna, więcej wątpliwości może budzić jednak jej moc prawna.

Opublikowano w Bydgoszcz

W styczniu ubiegłego roku działacze Kukiz15 szumnie zapowiadali doprowadzenie do referendum, aby Polacy na tej drodze wypowiedzieli się w kwestii przyjmowania uchodźców. Niewyrażenie przez Polaków zgody miało posłużyć jako pretekst, do wypowiedzenia przez Polskę ustaleń dotyczących zasad relokacji uchodźców przebywających w Grecji i we Włoszech. Dzisiaj można powiedzieć o porażce tej inicjatywy.

Opublikowano w Regionalne
piątek, 27 styczeń 2017 16:37

Jakie są przyczyny smogu w Bydgoszczy?

Okres dość wysokiego stężenia pyłków PM2,5 i PM10 w Bydgoszczy już za nami. W skali kraju stan naszej atmosfery nie jest co prawda aż tak fatalny, ale nie powinno nas dziwić to, że pojawiają się głosy, aby podjąć działania w celu doprowadzenia powietrza którym oddychamy do lepszego stanu.

Opublikowano w Bydgoszcz

Państwowa Inspekcja Pracy wzywa Inowrocławskie Kopalnie Soli ,,Solino” do złożenia wyjaśnień w sprawie zawartego 14 grudnia zbiorowego układu pracy. Zdaniem PIP odbyło się to z naruszeniem przepisów prawa.

Opublikowano w Bydgoszcz

W poniedziałek pisaliśmy o wątpliwościach dotyczących faktu, iż w komisji konkursowej oceniającej Bydgoskie Granty Oświatowej zasiadają dyrektorzy szkół, którzy oceniają również wnioski ze swojej szkół. Budzi to obawę, iż rzymska zasada, że nie można być sędzią we własnej sprawie, nie zostaje zachowana. Poruszony przez nas problem był poruszany podczas środowej sesji Rady Miasta w dyskusjach kuluarowych.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Grudzień 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31