Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 23 styczeń 2017

Na poniedziałkowej konferencji prasowej politycy PiS-u podsumowali połowę kadencji prezydenta Rafała Bruskiego. Uważają oni, że Bydgoszcz co prawda się rozwija, ale znacznie wolniej niż moglibyśmy tego oczekiwać, dlatego zarzucają włodarzowi niewykorzystywanie szans na dynamiczniejszy rozwój gospodarczy miasta. Pada również zarzut doprowadzenia do ruiny bydgoskiego sportu.

Opublikowano w Bydgoszcz

Pomyślna likwidacja szkody to temat niezwykle ważny dla poszkodowanych w wypadkach. Niestety decyzje wydawane przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe odbiegają daleko od oczekiwań osób roszczących. Otrzymując rażąco niskie odszkodowanie zaczynamy szukać sposobu na wywalczenie godnej rekompensaty. Odwołanie od decyzji ubezpieczyciela to jeden ze sposobów zawalczenie o wyższe środki pieniężne. Jak jednak napisać skuteczne odwołanie? O tym powiemy w dalszej części artykułu.

Opublikowano w Polecane
poniedziałek, 23 styczeń 2017 16:26

Wiadukt przy ulicy Mińskiej zostanie zamknięty

Z uwagi na stan techniczny drogowcy dzisiaj o godzinie 20 zamkną dla ruchu drogowego wiadukt przy ulicy Mińskiej. Na chwilę obecną nie wiemy na jak długo zostanie on wyłączony z ruchu. Taka sytuacja może wywołać pewne utrudnienia w ruchu w zachodnich dzielnicach Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

W sobotę lewica w Inowrocławiu zorganizowała tradycyjne uroczystości związane z wyzwoleniem miasta przez Armię Czerwoną. 72-tą rocznicę zakończenia okupacji hitlerowskiej w Inowrocławiu świętowano pod Pomnikiem Wdzięczności i Polsko-Radzieckiego Braterstwa Broni. Obchody zakłócili działacze Obozu Narodowo-Radykalnego.

Opublikowano w Inowrocław
poniedziałek, 23 styczeń 2017 12:43

Radny Maciej Zegarski złożył mandat

Zasiadający trzecią już kadencję radny Maciej Zegarski wybrany z listy wyborczej Platformy Obywatelskiej zlożył mandat. Rezygnację z funkcji radnego uzasadnia zwiększeniem się liczby obowiązków zawodowych. 

Opublikowano w Bydgoszcz
poniedziałek, 23 styczeń 2017 12:28

Oczekiwali rezolucji Rady Miasta w sprawie uchodźców

Dzisiaj petycją Steru na Demokracje, w sprawie przyjęcia przez Bydgoszcz uchodźców, opiniowała Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Działaczka organizacji składającej petycje wprost powiedziała, że liczy na wystosowanie przez Radę Miasta Bydgoszczy rezolucji do rządu. Z przebiegu obrad raczej nie będzie zadowolona.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Wrzesień 2015 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30