Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 12 styczeń 2017
piątek, 13 styczeń 2017 00:10

Smukalską i nie tylko czeka w tym roku remont

Niedawno informowaliśmy o wspólnej petycji mieszkańców Smukały i Piasków w sprawie potrzeby remontu ulicy Smukalskiej. W puli 12 mln zł jakie ratusz planuje wydać w tym roku na wymianę nawierzchni, znajduje się również fragment ulicy Smukalskiej. Trudno jednak oczekiwać, że mieszkańcy z tego powodu poczują satysfakcję.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 12 styczeń 2017 23:54

Wielkie sadzenie w Inowrocławiu

W Inowrocławiu zakończył się proces sadzenia drzew i krzewów. Łącznie dokonano prawie półtora tysiąca nowych roślin. Sprawić ma to, że Inowrocław będzie jeszcze bardziej zielony, a przy zdrowszy dla mieszkańców.

Opublikowano w Inowrocław

Dzisiaj w Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO miało miejsce spotkanie noworoczne, które było okazją z jednej strony do podsumowania zakończonego roku, ale również do nakreślenia wyzwań, które stają przed jednostką w roku 2017. Tych jak zaznaczał dowódca JFTC, niemiecki gen. Wilhelm Grün nie brakuje, co związane jest przede wszystkim z dynamiczną sytuacją na świecie.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 12 styczeń 2017 15:15

Było blisko katastrofy kolejowej

Około 300 metrów od stacji kolejowej w Serocku (gmina Pruszcz) mogło dojść do czołowego zderzenia dwóch pociągów pasażerskich. Na szczęście awaryjna procedura sprawiła, że pociągi zatrzymały się w odległości 150 metrów od siebie. Przyczyny zajścia ma wyjaśnić specjalnie powołana procedura.

Opublikowano w Regionalne

Inowrocławianie za wodę płacą więcej od mieszkańców Bydgoszczy i Torunia – ujawnia w Gazecie Pomorskiej Przemysław Jessa, który również wskazuje na koszty, które wpływają na cenę wody.

Opublikowano w Inowrocław

Kilka dni temu otwarte zostały oferty w przetargach na opracowanie dokumentacji technicznej oraz wykonanie prac budowlanych ulic zlokalizowanych na Osowej Górze i na Miedzyniu. Prace ruszyć mogą zatem na wiosnę i realizowane będą w ramach miejskiego programu budowy dróg lokalnych.

Opublikowano w Bydgoszcz

Coroczny Ranking Techników magazynu ,,Perspektywy” zwyciężyło Technikum Elektroniczne im. Wojska Polskiego w Bydgoszczy, które znajduje się przy ulicy Mieczysława Karłowicza. Jest to wielki sukces tej szkoły, ale również Miasta Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29