Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 26 sierpień 2016
sobota, 27 sierpień 2016 00:57

Pat wokół Zespołu Szkół Fryzjerskich

Za kilka dni rozpocznie się nowy rok szkolny – Zespół Szkół Fryzjerskich nr 1 decyzją radnych miał zostać od 1 września przeniesiony na ulicę Aleksandra Fredry, gdzie funkcjonowałby razem Gimnazjum nr 25. Nie ma jednak na to zgody Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Opublikowano w Bydgoszcz

Europoseł Tadeusz Zwiefka zrezygnował z funkcji przewodniczącego Platformy Obywatelskiej w Bydgoszczy. Jego decyzję przyjął Zarząd PO w Bydgoszczy, jednocześnie powierzając obowiązki przewodniczącego posłowi Pawłowi Olszewskiemu.

Opublikowano w Bydgoszcz

Przygotowaliśmy dla naszych czytelników jeszcze jedną filmową relację z prezentacji I zespołu Zawiszy Bydgoszcz. Posłuchajcie raz jeszcze najważniejsze słowa, które padły w amfiteatrze Opery Nova oraz zobaczcie całą otoczkę przygotowaną przez kibiców Zawiszy.

Opublikowano w Sport

Kulminacyjnym elementem tegorocznych obchodów Wojewódzkiego Dnia Pszczelarza było przekazanie insygniów pszczelarskich, złoty łańcuch składający się z komórek pszczelich. Na każdej grawerowana jest nazwa miejscowości, w której odbywają się wojewódzkie obchody Dnia Pszczelarza.

Opublikowano w Kruszwica

W czwartek na Komendzie Miejskiej Straży Pożarnej w Bydgoszczy wojewoda Mikołaj Bogdanowicz spotkał się dowódcami strażackich grup specjalistycznych. Strażacy przygotowani do profesjonalnej pracy na wysokościach będą bowiem odgrywać coraz większą rolę w zapewnianiu nam bezpieczeństwa. Ich udział jest konieczny chociażby gdy pojawi się zagrożenie chemiczne, które związane może być z wypadkiem w przemyśle.

Opublikowano w Bydgoszcz

Czy prezentacja I drużyny Zawiszy Bydgoszczy przygotowana przez kibiców była najlepsza w Polsce? Tego nie wiemy, ale na pewno zbudowany podczas niej klimat kibicowski zasługuje nie tylko na Ekstraklasę, ale również w innych europejskich ligach. Odczuć można było potrzebę odbudowania Ekstraklasy na Zawiszy, do tego jednak spora droga, bowiem niebiesko-czarni w 70-lecie istnienia klubu rozpoczynają zmagania od VIII ligi.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30