Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 09 grudzień 2016

Przez ostatnie lata ulica Długa zmieniła się dość poważnie. Nie chodzi tutaj o samą rewitalizację jej nawierzchni, ale w niegdyś zabitych dechami budynkach powstają nowe lokale, przez bydgoska starówka zaczyna jeszcze bardziej żyć. Niedługo przy Długiej będzie można zjeść dobrą włoską kuchnię.

Opublikowano w Bydgoszcz

Jutro (10 grudnia) przypada Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Nieformalna Grupa Inicjatywna w Bydgoszczy zaprasza na maraton pisania listów Amnesty International. Uczestnicy wydarzenia będą pisać m.in. do władz Stanów Zjednoczonych w obronie Edwarda Snowdena.

Opublikowano w Bydgoszcz

Od niedzieli (11 grudnia) obowiązywać będzie nowy rozkład jazdy pociągów. W przypadku Inowrocławia uruchomiony zostanie sezonowy pociąg do Zakopanego, łatwiej będzie dojechać również do Częstochowy i całej aglomeracji śląskiej.

Opublikowano w Inowrocław

Wczoraj odbyła się bydgoska część obchodów jubileuszu 25-lecia Radia Maryja. Mszy Świętej w Bazylice św. Wincentego a Paulo przewodniczył ordynariusz diecezji bydgoskiej bp. Jan Tyrawa. Homilię poświęcił on postaci kardynała Stefana Wyszyńskiego, wobec którego toczy się obecnie proces beatyfikacyjny. Bp Tyrawa zachęcał do modlitwy o jego szybkie zakończenie i ogłoszenie Prymasa Tysiąclecia błogosławionym.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 09 grudzień 2016 11:31

Duży przewoźnik kolejowy zmienia nazwę

Wkrótce przestanie funkcjonować szyld Przewozów Regionalnych. Spółka będzie nadal wykonywać przewozy lokalne, w tym między najważniejszymi ośrodkami miejskimi województwa kujawsko-pomorskiego, ale już pod nową nazwą.

Opublikowano w Regionalne

Nasz plebiscyt dobiegł końca. W rundzie finałowej ponad połowę głosów (54,5%) oddaliście na bramkę zdobytą głową przez Nikodema Kasperczaka w meczu z GLZS Sadki. Dośrodkowywał mu Adam Wiśniewski. Nie pozostaje nam nic innego jak pokazać Wam bramkę Kasperczaka raz jeszcze na nagraniu filmowym.

Opublikowano w Sport
piątek, 09 grudzień 2016 07:05

Problem brudnych autobusów nadal aktualny

Jeżdżące na liniach obsługiwanych przez spółkę KDD Trans miejskie autobusy często chluby Bydgoszczy nie przynoszą. W odróżnieniu od pojazdów obsługiwanych przez MZK autobusy te jeżdżą niekiedy mocno zabrudzone, iż ledwo cokolwiek można zobaczyć przez szyby.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Grudzień 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31