Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: środa, 28 grudzień 2016

Zdaniem szefa klubu radnych PiS Mirosława Jamrożego Bydgoszcz nie powinna zadłużać się inwestując w rozbudowę ulicy Grunwaldzkiej pomiędzy węzłem Zachodnim i planowanym węzłem drogi S-5 w Pawłówku. Zdaniem Jamrożego ta inwestycja powinna być pokryta w dużej mierze z budżetu państwa.

Opublikowano w Bydgoszcz
środa, 28 grudzień 2016 19:26

SKM dla Torunia czyli BiT City II

Powstanie Szybkiej Kolei Miejskiej staje się coraz bardziej śmiałym projektem władz Torunia. Duże inwestycje kolejowe w granicach administracyjnych Torunia mogłyby się odbyć przy wsparciu środków unijnych w ramach tzw. BiT City II. Taką koncepcje zgłoszono do Centrum Unijnych Projektów Transportowych.

Opublikowano w Regionalne

W sobotę Sylwester, który można się spodziewać, że tak samo jak w latach poprzednich, będzie obchodzony hucznie. Stałym elementem świętowania są oczywiście fajerwerki. Policjanci apelują o ostrożność, gdyż niewłaściwe obchodzenie się z materiałami wybuchowymi może zakończyć się tragicznie.

Opublikowano w Inowrocław

Komisje Rodziny i Polityki Społecznej oraz Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Rady Miasta Bydgoszczy zbadają komisję złożoną przez Stowarzyszenie Ster na Demokracje, w sprawie przyjęcia przez Bydgoszcz uchodźców z Syrii. Radni mieli jednak wątpliwości natury formalnej.

Opublikowano w Bydgoszcz

Sesje budżetowe Rady Miasta Bydgoszczy są jednymi z bardziej burzliwych. Również ta tradycja została podtrzymana dzisiaj. Jak wszyscy się jednak spodziewali już wcześniej, koalicja PO – SLD Lewica Razem uchwałę budżetową uchwaliła. Opozycja była przeciw.

Opublikowano w Bydgoszcz

Policjanci wyjaśniają przyczyny śmierci studenta Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego. Jego ciało znaleziono przy akademiku znajdującym się przy ulicy Kaliskiego w Fordonie, naprzeciwko głównego kampusu UTP, gdzie przed rokiem odbyły się tragiczne w skutkach otrzęsiny.

Opublikowano w Bydgoszcz

Dzisiaj obraduje Rada Miasta Bydgoszczy – przed sesją w ratuszu pojawili się aktywiści ze stowarzyszenia ,,Miedzyń i Prądy”, którzy nie kryją zawiedzenia brakiem planu budowy basenu w tej dzielnicy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Grudzień 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31