Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 15 grudzień 2016

Kamera pracująca w Wielospecjalistycznym Szpitalu w Inowrocławiu zarejestrowała dość niecodzienny incydent. Jeden z lekarzy oblał niezidentyfikowaną substancją rzeczy należące do jego kolegów. Sprawę wyjaśnia teraz prokuratura.

Opublikowano w Inowrocław

Radny Jarosław Wenderlich wnioskuje o budowę do 2019 roku kolejki linowej, która połączyłaby dwa wzgórza będące elementem Górnego Tarasu Bydgoszczy – Wzgórza Dąbrowskiego na Szwederowie oraz znajdującego się po południowo-wschodniej części ronda Bernardynskiego Wzgórza Wolności.

Opublikowano w Bydgoszcz

 

Próba zorganizowania takiego przedsięwzięcia na Starym Rynku przez Bydgoską Tradycję Bazarową zakończyła się fiaskiem – nie było bowiem chętnych wystawców. Nikt inny również się nie garnie do przygotowania takiego przedsięwzięcia.

Opublikowano w Bydgoszcz

Do sklepów trafiało mięso produkowane w ubojni nie posiadającej zezwolenia na prowadzenie tego typu działalności, a co za tym idzie nie podlegającej żadnym kontrolom jakościowym. Policjanci dokonali niepokojącego odkrycia w Koronowie.

Opublikowano w Dobrcz i Koronowo

Jest to już pewna tradycja, że Oddział Bydgoski Światowego Związku Żołnierzy AK spotyka się na spotkaniu wigilijnym organizowanym przez kibiców Zawiszy. W ostatni poniedziałek miało miejsce piąte z rzędu spotkanie – jak zapowiedział mjr. Alojzy Gładykowski ps. ,,Głóg” ta tradycja powinna być kontynuowana.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2018 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28