Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 08 listopad 2016

-Uważam deklarację pana pułkownika za ważną. Jeżeli tak się stanie to będzie przełom – skomentował wypowiedzi płk. Dariusza Ryczkowskiego z Departamentu Infrastruktury MON, marszałek województwa Piotr Całbecki. Po wczorajszej nadzwyczajnej sesji Sejmiku Województwa pozostała zatem deklaracja podjęcia rozmów na temat finansowania bydgoskiego lotniska przez wojsko.

Opublikowano w Bydgoszcz

Wicepremier Mateusz Morawiecki chwalił się w poniedziałek, że Polska należy do czołówki Unii Europejskiej we wdrażaniu polityki spójności w perspektywie 2014-2020. Ministerstwo Rozwoju wskazuje, iż fundusze z nowej perspektywy wdrażamy szybciej niż w poprzedniej gdy rządziła koalicja PO – PSL. Nie wszystkie województwa są jednak równie skuteczne – kujawsko-pomorskie radzi sobie najgorzej.

Opublikowano w Regionalne

Podczas trwającej ponad dwie godziny nadzwyczajnej sesji Sejmiku Województwa dyskutowano jak ma dalej funkcjonować Port Lotniczy Bydgoszcz. Marszałek poinformował, że kończy się kapitał zapasowy, którym przez ostatnie lata rekompensowało straty i jak wspomniał 8 grudnia kończą się pieniądze.

Opublikowano w Bydgoszcz

Dzisiaj w Gazecie Pomorskiej ukazała się publikacja, anonimowego autora, wskazująca, iż za zatrudnieniem Katarzyny Śmiełowskiej o kontrowersyjnej przeszłości stoją europoseł Kosma Złotowski i poseł Łukasz Schreiber. Osoby interesujące się sytuacją w lokalnym PiS-ie mocno się mogą zdziwić, bowiem obaj politycy z kierowniczką inowrocławskiego KRUS są w niezbyt dobrych relacjach.

Opublikowano w Inowrocław

Dzisiaj na nadzwyczajnej sesji Sejmiku Województwa dyskutowano o przyszłości bydgoskiego lotniska. Rozmawiano głównie o tym jak pokryć stratę, którą Port Lotniczy w tym roku odnotuję i odnotowywać będzie w przyszłości.

Opublikowano w Bydgoszcz

Poseł Łukasz Schreiber podsumował w poniedziałek pierwszy rok pełnienia mandatu poselskiego. Ślubowanie wraz z większością parlamentarzystów składał dokładnie 12 listopada. Osoby śledzące w miarę regularnie prace Sejmu zauważą, że należał on do bardziej aktywnych posłów pierwszego roku VIII kadencji.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 08 listopad 2016 07:05

W ciągu roku ubyło nas 2 tysiące

Główny Urząd Statystyczny opublikował Rocznik Demograficzny 2016. Z opracowania możemy się dowiedzieć m.in. ilu bydgoszczan ubyło w okresie od 2014 do końca 2015 roku.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29