Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 06 listopad 2016

Nadawana w inowrocławskiej telewizjach kablowej i w internecie Telewizja Miejska pełni rolę typowo propagandową dla koalicji rządzącej w mieście Inowrocławiu. Relacje z obrad Rady Miejskiej oraz publicystyka prezentuje rzeczywistość z punktu widzenia lokalnej władzy, stąd też rola propagandowa widoczna bez problemu. Od wielu lat bulwersowało w tym wszystkim jednak coś innego – nie chciano ujawnić ile płacą na tą propagandę podatnicy.

Opublikowano w Inowrocław

Funkcjonowanie komunikacji miejskiej w Bydgoszczy było elementem badania Najwyższej Izby Kontroli pod kątem przyjazności osobom z ograniczeniami ruchowymi. NIK zauważa, że w ostatnich latach przybyło wiele dostosowanych do potrzeb niepełnosprawnych przystanków, jednak w czerwcu ubiegłego roku stanowiły one zaledwie 16,2% ogółu miejskiej infrastruktury przystankowej.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 06 listopad 2016 20:54

Skrót meczu: Zawisza Bydgoszcz – AF Brzoza

Był to najbardziej emocjonujący mecz z udziałem Zawiszy w rundzie jesiennej. Mieliśmy bowiem do czynienia z dwoma prezentującymi wysoki poziom drużynami, co sprawiło, że gra toczyła się do ostatniego gwizdka sędziego. Pojawiło się w tym meczu również kilka kontrowersyjnych decyzji arbitra. Na naszym skrócie oprócz ładnych bramek, pokazujemy również budzące kontrowersje sytuację, aby nasi czytelnicy mogli wyrobić sobie o nich opinie.

Opublikowano w Sport

Na sesji Sejmiku Województwa w dniu 28 października marszałek Piotr Całbecki oszacował tegoroczną stratę Portu Lotniczego Bydgoszcz na poziomie 8 mln zł. W ostatnim czasie lotnisko zdecydowało się pójść na wojenną ścieżkę z wojskiem składając pozew.

Opublikowano w Bydgoszcz

W piątek Sejm przyjął nowelizację ustawy o podstawowej opiece zdrowotnej, na mocy której bezpłatna pomoc obejmie również osoby nieubezpieczone. Jak ocenia Ministerstwo Zdrowia mniejszym kosztem dla państwa jest sfinansowanie opieki zdrowotnej nieubezpieczonym od kosztów weryfikacji tego czy pacjent posiada uprawnienia do skorzystania z bezpłatnej opieki.

Opublikowano w Regionalne

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29