Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: środa, 30 listopad 2016

Polska Organizacja Turystyczna wraz portalem Wirtualnej Polski ogłosił plebiscyt, w którym wyłoniony zostanie Certyfikat Internautów 2016 na najlepszy produkt turystyczny w Polsce. Szansę na ten tytuł ma bydgoskie Exploseum. Zdecydują internauci.

Opublikowano w Bydgoszcz

Protegowany przez PiS kierownik delegatury Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa został zwolniony bez podania przyczyn. Decyzję taką podjęła osoba z nadania Solidarnej Polski, o czym działacze PiS zdecydowali się poinformować najbliższe otoczenie Jarosława Kaczyńskiego.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

W ramach ZIT Bydgoszcz uzyska ok. 53 mln zł na rewitalizację obszarów zdegradowanych. Dzisiaj Rada Miasta Bydgoszczy przyjęła obszar, który będzie poddany działaniom rewitalizacyjnym, w ramach tych funduszy. Poszkodowani decyzją bydgoskich radnych czują się mieszkańcy osiedla Łęgnowo-Wieś.

Opublikowano w Bydgoszcz

Rozpoczynamy II etap naszego plebiscytu na najciekawszą bramkę Zawiszy Bydgoszcz w rundzie jesiennej. Podczas I etapu wytypowaliście trzy bramki, które najbardziej się Wam podobały. Teraz wybierzmy tą najciekawszą.

Opublikowano w Sport

Dzisiaj na obradach Rady Miasta Bydgoszczy gościli przedstawiciele spółki miejskiej Chemwik (spółka córka MWiK prowadząca oczyszczalnie na Kapuściskach) oraz spółka skarbu państwa Nitro-Chem, które od dłuższego czasu są ze sobą w konflikcie. Posiedzenie bydgoskiego samorządu problemu jednak nie rozwiązało.

Opublikowano w Bydgoszcz

Pod koniec września Rada Miasta Bydgoszczy zdecydowała o potrzebie powołania zespołu, który miałby rozstrzygnąć problem braku możliwości rozgrywania spotkań ligowych przez Zawiszę w Bydgoszczy. Obecnie bydgoski Zawisza podejmuje rywali na stadionie w Potulicach (powiat nakielski). Do dzisiaj nie udało się temu zespołowi odbyć nawet pierwszego posiedzenia.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29