Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 03 listopad 2016
piątek, 04 listopad 2016 00:53

Port dołuje a prezes zarabia krocie

Kilka tygodni temu marszałek Piotr Całbecki przyznał, że bydgoskiemu lotnisku mogą się skończyć pieniądze w grudniu. Przed tygodniem zaś wspomniał o przewidywanym deficycie w tym roku na poziomie 8 mln zł, stąd też oczekuje zaangażowania samorządów oraz wojska w załataniu tej dziury budżetowej. Jeżeli spojrzymy jednak na wynagrodzenie prezesa Tomasza Moraczewskiego, warto podjąć również rozważania nad tym, czy pieniądze nie są w porcie lotniczym po prostu przejadane.

Opublikowano w Bydgoszcz

Sprawa ważności planu zagospodarowania przestrzennego Placu Klasztornego w Inowrocławiu nie jest jeszcze zamknięta, przynajmniej dla wojewody kujawsko-pomorskiego, który wniósł do Naczelnego Sądu Administracyjnego w Warszawie skargę kasacyjną.

Opublikowano w Inowrocław
czwartek, 03 listopad 2016 23:47

Inowrocławska lewica krytykuje CETA

Na czwartkowej konferencji prasowej zorganizowanej przez inowrocławskie struktury SLD, działacz lewicy Waldemar Kubiak krytycznie odniósł się do podpisania w niedziele pomiędzy Unią Europejską i Kanadą umowy o wolnym handlu CETA. W jego opinii uderza ona w polski interes narodowy,

Opublikowano w Regionalne

Dzisiaj miało odbyć się posiedzenie Rady Nadzorczej spółki WKS Zawisza Bydgoszcz SA, podczas której miały paść odpowiedzi na kluczowe pytania dotyczące przyszłości spółki, której mniejszościowym udziałowcem jest Miasto Bydgoszcz. Posiedzenia nie można uznać jednak za przeprowadzonego, gdyż nie pojawił się na nim większościowy udziałowiec oraz prezes Artur Czarnecki.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 03 listopad 2016 11:28

PolskiBus uruchomi nową trasę przez Bydgoszcz

Od jutra (4 listopada) PolskimBusem będziemy mogli dojechać do Kołobrzegu. We współpracy z firmą Mobilis Group uruchomione zostanie połączenie Warszawa – Kołobrzeg przez Bydgoszcz. Realizowane będą na tej trasie dwa połączenia dziennie.

Opublikowano w Bydgoszcz

Dzisiaj na portalu dziennika ,,Fakt” ukazała się publikacja poświęcona Katarzynie Śmiełowskiej, szefowej inowrocławskich struktur PiS oraz kierownik KRUS w Inowrocławiu. Dziennikarz wypomina, że działaczka usłyszała nie tak dawno pięć wyroków skazujących.

Opublikowano w Inowrocław

Poseł niezrzeszony Janusz Sanocki w Sejmie reprezentuje mieszkańców województwa opolskiego, wywodzi się bowiem z Nysy. W przeszłości był działaczem opozycji antykomunistycznej. W sobotę będzie uczestniczył w spotkaniu otwartym w Cechu Rzemiosł Różnych przy ulicy Poznańskiej w Inowrocławiu.

Opublikowano w Inowrocław

Trwają przygotowania do Obywatelskich Obchodów Święta Niepodległości, które w przyszły piątek odbywać będą się na Starym Rynku w Bydgoszczy i jego okolicach. Główny koordynator ByLOT zapowiada, że w tym roku możemy spodziewać się bardzo bogatego jarmarku.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29