Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 29 listopad 2016

Włączenie się do ruchu na ulicy Armii Krajowej, przez jadących ulicą Gdańską w kierunku Osielska jest w godzinach szczytu dużym wyzwaniem. Często wiąże się to z wykonaniem ryzykownego manewru. W najbliższym roku mają na tym skrzyżowaniu stanąć światła, które regulować będą ruchem.

Opublikowano w Bydgoszcz

Budynek w którym prowadzone jest Sanatorium Uzdrowiskowe ,,Modrzew”, przy Parku Solankowym, jest własnością Miasta Inowrocławia. Z inowrocławskiego ratusza wychodzą sygnały, iż miasto chce obiekt sprzedać. Przeciwny takiemu krokowi jest radny opozycji Marcin Wroński.

Opublikowano w Inowrocław
wtorek, 29 listopad 2016 20:00

Strzelanina na bydgoskim Błoniu

Przy ulicy Koszarowej w kierunku interweniujących policjantów 45-letni mężczyzna oddał strzały. Funkcjonariusze odpowiedzieli ogniem.

Opublikowano w Bydgoszcz

Organizacja imprezy urodzinowej dla młodej pociechy nie musi być wcale wielkim wyzwaniem. Wystarczy skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park w Bydgoszczy. O niezapomniane wrażenia zadbają kreatywni i doświadczeni animatorzy.

Opublikowano w Polecane

Podczas ubiegłotygodniowej sesji Rady Powiatu w Inowrocławiu poruszony został spór radnego Jerzego Gawędy, przewodniczącego NSZZ Solidarność przy IKS Solino z pracodawcą. Zdaniem radnego Jacka Olecha przewodniczący Ryszard Jagodziński działał z naruszeniem przepisów.

Opublikowano w Inowrocław

Przygotowany przez współpracowników prezydenta Rafała Bruskiego projekt budżetu na rok 2017 zakłada wydatkowanie prawie 24 mln zł na program utwardzania ulic gruntowych w Bydgoszczy. Dokument budżetowy wskazuje również na jakich ulicach spodziewać możemy się działań inwestycyjnych.

Opublikowano w Bydgoszcz

Na początku miesiąca Ministerstwo Rozwoju opublikowało zestawienie dotyczące wdrażania funduszy unijnych z nowej perspektywy w Polsce. Najgorzej z województw wypadło kujawsko-pomorskie. Marszałek Piotr Całbecki nie ma sobie jednak nic do zarzucenia, a winny szuka w rządzie i Komisji Europejskiej.

Opublikowano w Regionalne

Zakończyła się procedura dialogu technicznego związana z planowaniem zagospodarowania Młynów Rothera. Ustalono w jej trakcie funkcje jakie pełnić będą Młyny, stąd też można już zacząć przygotowywać przetargi na opracowanie szczegółowych projektów.

Opublikowano w Bydgoszcz

W ostatnim czasie otrzymaliśmy kilka sygnałów od czytelników, którzy wskazują problem z zakupem biletu na komunikację miejską, na węźle przesiadkowym nieopodal ulicy Wyścigowej. Funkcjonujący węzeł komunikacyjny pozwala na przesiadkę pomiędzy transportem: kolejowym, tramwajowym i autobusowym.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29