Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: środa, 02 listopad 2016

W sobotę ostatnie spotkanie Zawiszy w B-klasie, dlatego też z podsumowaniem sportowym rundy chwile poczekajmy. Już dzisiaj można natomiast ocenić to co udało się w ostatnich miesiącach zdziałać organizacyjnie Stowarzyszeniu Piłkarskiemu ,,Zawisza”. Przed sezonem spekulowano ile meczów walkowerem wygra Zawisza z powodu obawy przed zniszczeniami jakie mogą spowodować kibice. Walkower był tylko jeden, w meczu który miał się odbyć na miejskich obiektach Chemika, co było bardziej spowodowane poprawnością polityczną.

Opublikowano w Bydgoszcz

8 listopada w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu obradować będzie Sejmik Województwa Kujawsko-Pomorskiego w sprawie sytuacji Portu Lotniczego Bydgoszcz. Nadzwyczajna sesja zwołana została na wniosek radnych Prawa i Sprawiedliwości.

Opublikowano w Regionalne

W ostatnim czasie pojawiają się inicjatywy mające na celu wprowadzenie dodatkowych ulg dla pewnych grup społecznych w bydgoskiej komunikacji miejskiej. Spotkały się one z zainteresowaniem niektórych radnych. Dyskutowanie o problemach poszczególnych grup społecznych jak np. dawcy szpiku kostnego nie rozwiąże jednak problemów kompleksowych, które wymagają zainteresowania. Radnym wygodniej zawsze będzie rozmawianie o pomocy dla jednej grupie, niż o przebudowie całego systemu, który nie jest zbyt sprawiedliwy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Wojewoda Mikołaj Bogdanowicz opublikował listę rankingową wniosków o dofinansowanie w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019. Ujęto kilka zadań inwestycyjnych położonych na terenie powiatu nakielskiego.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

Ujęcie wody w Trzaskach jest głównym zaopatrującym w wodę Miasto Inowrocław. Dzięki pożyczce z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu udało się przebudować Stację Uzdatniania Wody nr 2 w Trzaskach. Obecnie trwa jej rozruch.

Opublikowano w Inowrocław

Opisywane wydarzenia miały miejsce kilka tygodni temu, ale sprawa publicznie została nagłośniona tuż przed Wszystkich Świętych. Dziekan kolegiaty ks. Roman Kotecki zarzuca radnemu donosicielstwo i przypomina, że była to postawa powszechna w okresie ,ponurego stalinizmu i głębokiej komuny”.

Opublikowano w Kruszwica
środa, 02 listopad 2016 10:39

Trwa policyjna akcja ,,Znicz”

Do godzin wieczornych prowadzona będzie jeszcze policyjna akcja ,,Znicz”, która rozpoczęła się w poniedziałek. Wzmożona aktywność policjantów na drogach ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa podróżujących na groby. Niestety mamy informacje o ofiarach śmiertelnych w naszym regionie.

Opublikowano w Regionalne

Przygotowana przez architektów koncepcja rewitalizacji płyty Starego Rynku zakłada przesunięcie pomnika Walki i Męczeństwa o około 15 metrów, na wysokość ulicy ks. Malczewskiego. Samo przesunięcie pomnika kosztować może prawie 300 tys. zł.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29