Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: środa, 27 sierpień 2014

W przyszłym tygodniu do kranów mieszkańców Łęgnowa będzie nadal dopływać woda, syndyk dogadał się z odbiorcami wody i zaworu 1 września nie zamknie. Mieszkańcy Łęgnowa nie kryją jednak żalu do władz miasta, głównie zastępcy prezydenta Grażyny Ciemniak, że pozostawili ich bez należnego wsparcia.

Opublikowano w Bydgoszcz

Po wakacyjnej przerwie w środę swoje prace rozpoczął Sejm. W swoim wystąpieniu premier Donald Tusk przedstawił rządowe propozycje, co wielu komentatorów nazwało ,,małym expose”. Opozycja twierdzi, że w ten sposób premier inauguruje kampanie wyborczą. SLD cieszy się, że rząd zamierza zacząć pracę nad ustawą, która uniemożliwi stosowanie umów czasowych dłużej niż 36 miesięcy.

Opublikowano w Regionalne

Przedstawiciele NSZZ ,,Solidarność” zarzucają prywatnemu podmiotowi, który zarządza nakielskim szpitalem, że chce osiągać wyższe zyski kosztem personelu, natomiast dyrektor placówki daje do zrozumienia, że szpitala na podwyżki nie stać, gdyż priorytetem jest dostosowanie budynku do wymogów NFZ.

Opublikowano w Krajna i Pałuki
środa, 27 sierpień 2014 16:09

Nowy i stary dyrektor teatru u prezydenta

Z końcem tego tygodnia formalnie dyrektorem Teatru Polskiego przestanie być Paweł Łysak, który kierował tą placówką przez ostatnie lata, mając duży udział w wielu sukcesach teatru. Od poniedziałku funkcję dyrektora pełnić będzie natomiast Paweł Wodziński, który z bydgoskim teatrem jest związany o wielu lat.

Opublikowano w Bydgoszcz
środa, 27 sierpień 2014 15:50

Policjant potrącił motorowerzystę

W środę przed południem kierujący nieoznakowanym radiowozem marki Fiat funkcjonariusz policji spowodował wypadek w którym ucierpiał 33-letni kierowca motoroweru. Do zdarzenia doszło przy ulicy Chodkiewicza.

Opublikowano w Bydgoszcz

O trudnej sytuacji spółki Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy mówi się w ostatnich dniach dość dużo. Od poniedziałku ta spółka zamierza zlikwidować 41 połączeń dla inowrocławskiego dworca. W kuluarach mówi się o pomyśle, zrzucenia części ciężaru finansowego za utrzymanie K-PTS SA na samorządy gminne i powiatowe.

Opublikowano w Inowrocław
środa, 27 sierpień 2014 09:16

Co dalej z F-16 w WZL?

Kontrakt na serwisowanie myśliwców F-16 przez Zakłady Lotnicze nr 2 w Bydgoszczy zakończy się w grudniu, czyli już za kilka miesięcy. O tym kto będzie później serwisował te samoloty zdecyduje międzynarodowy przetarg. Oznacza to, że niekoniecznie muszą robić to dalej bydgoskie zakłady, ale mogą Turcy, Belgowie, czy Portugalczycy, gdzie w Europie znajdują się centra serwisowe dla F-16.

Opublikowano w Bydgoszcz

Za kwotę 250 tys. zł ratusz chce kupić dla bibliotek szkolnych 7 tys. podręczników. Wypożyczyć je na cały rok mogą uczniowie z rodzin wielodzietnych, które posiadają ,,Bydgoską Kartę Rodzinną 3 Plus”.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29