Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 19 sierpień 2014

Konstanty Dombrowicz startując w wyborach prezydenckich będzie próbował odebrać przede wszystkim część elektoratu kandydata Prawa i Sprawiedliwości Marka Gralika. Może on za to już dzisiaj dziękować części działaczom PiS-u, którzy w ostatnich miesiącach wspierali jego środowisko, w którym najbardziej aktywny był Bogdan Dzakanowski.

Opublikowano w Bydgoszcz

Jeżeli polityka transportowa województwa kujawsko-pomorskie nie zmieni się, to Komisja Europejska może nam odebrać część pieniędzy z Regionalnego Programu Operacyjnego – ostrzega fundacja Centrum Zrównoważonego Transportu. Byłyby to dość duże kwoty, gdyż zablokowane byłyby dotacje na rozwój infrastruktury.

Opublikowano w Regionalne
wtorek, 19 sierpień 2014 20:21

Lekkoatleci u prezydenta

Mistrzostwa Europy w Zurychu do historii polskiej lekkoatletyki wpiszą się na pewno bardzo pozytywnie, Polacy wywalczyli na nich 12 medali i uplasowali się na 6 pozycji w klasyfikacji medalowej. Z bydgoszczan najbardziej zadowolony może być Paweł Wojciechowski.

Opublikowano w Bydgoszcz

Sobotni mecz IV ligi pomiędzy Piatem Złotniki Kujawskie a Cuiavią Inowrocław zapamiętany będzie bardziej nie z powodu wyniku sportowego, ale uderzenia prezesa inowrocławskiego klubu w twarz przez pseudokibiców. Natomiast kilka dni wcześniej piłkarze Goplani pobili się z zawodnikami z Piotrkowa Kujawskiego.

Opublikowano w Inowrocław

W grudniu PKP Intecity uruchomić chce nowy pociąg TLK ,,Kujawiak”, który połączy Bydgoszcz z Warszawą w niecałe 3 godziny. Inowrocławianom ta podróż zajmie niecałe 2,5 godziny. ,,Kujawiak” pojedzie także przez Nakło nad Notecią.

Opublikowano w Regionalne

W 2012 roku dzięki wynajmowi powierzchni na najbardziej rentownych dworcach kolejowych w Polsce PKP SA odnotowało przychód w wysokości 56 mln zł. Dzięki zyskom uzyskanych na najbardziej dochodowych dworcach PKP SA utrzymuje infrastrukturę w mniejszych miejscowościach, gdyż w Polsce czynnych jest około 600 dworców.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29