Jesteś tutaj: HomeSportPiłka nożnaW piątek pierwszy trening Zawiszy
Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 318

W piątek pierwszy trening Zawiszy

Napisane przez  czwartek, 03 styczeń 2013 14:33

W najbliższy piątek piłkarze I-ligowego Zawiszy wznowią treningi po świąteczno-noworocznej przerwie. Nie na długo, bo po kilku dniach wrócą do swoich domów.

 

Podopieczni Jurija Szatałowa jako jedna z pierwszych drużyn na zapleczu T-Mobile Ekstraklasy rozpocznie treningi przed zbliżającą się wielkimi krokami rundą wiosenną. Po Nowym Roku spotkają się już 4 stycznia na własnych obiektach. Nie będą trenować długo, bowiem po kilku dniach będą mogli ćwiczyć u siebie w domu, zamiast wylewać litry potu na miejscowej siłowni.

 

- Pierwsze treningi będą poświęcone głównie na sprawdzeniu formy graczy, czyli ćwiczeniom tlenowym. Na swoich obiektach będziemy ćwiczyli przez najbliższy tydzień - poinformował Portalkujawski.pl drugi trener zespołu Dietmar Brehmer.- Po tym okresie zawodnicy ponownie udadzą się do domów, ale nie będą tam próżnować. Wszyscy dostaną specjalne rozpiski z wykazem przydzielonych ćwiczeń.

 

Bydgoszczanie na okres zimowy mają zaplanowanych kilka sparingów. Najbliższy rozegrają już 6 stycznia ze swoimi IV-ligowymi rezerwami. Następny dopiero 19 stycznia z Lechem Poznań (miejsce do ustalenia). Nie wiadomo, czy zespół wyjedzie też na jakieś zgrupowanie. - Musimy to ustalić w swoim gronie. Dopiero wówczas zapadnie dyskusja, czy udamy się na taki obóz - dodał Brehmer.

 

Jeśli chodzi o wzmocnienia, to nie należy spodziewać się głośnych nazwisk. Zawiszę już wzmocnił doświadczony obrońca Łukasz Nawotczyński. a z wypożyczenia z II-ligowego Lecha Rypin wraca Paweł Tabaczyński. Zawiszę mogą też wzmocnić piłkarze upadającego GKS Bełchatów/ Właściciel klubu Radosław Osuch nie chce popełniać błędów z zeszłego sezonu, kiedy większość sprawdzanych gwiazd okazała się transferowymi niewypałami.

Warte obejrzenia

   

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021