Jesteś tutaj: HomeSportRemis w sparingu z Wisłą Kraków

Remis w sparingu z Wisłą Kraków

Napisane przez  Zawisza.TV Opublikowano w Sport czwartek, 27 czerwiec 2013 16:32

Wynikiem 1:1 zakończył się pierwszy mecz sparingowy bydgoskiego Zawiszy, przed sezonem 2013/2014.

Oczy dziennikarzy w czasie tego spotkania były skierowane na testowanemu przez Wisłę Rumunowi Sorionowi Oproiescu. Specjalnie jednak nie było na co patrzeć, gdyż zawodnik prezentował się bardzo bladio.

Za to już w 26 minucie do bramki bronionej przez Mickiewcza po indywidualnej akcji trafił Jakub Wójcicki, który w polu karnym musiał ograć także Arkadiusza Głowackiego.

Dwie minuty później mogło być już 2:0 dla Zawiszy, gdyż po prostopadłym podaniu Abbota dobrą sytuację miał testowany przez trenera Tarasiewicza zawodnik Lechii Gdańsk, Włoch Julian Vincent Ripoli.