Jesteś tutaj: HomeSportElana z Motorem Lublin, Lech Rypin z Turkiem

Elana z Motorem Lublin, Lech Rypin z Turkiem

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport sobota, 15 czerwiec 2013 14:41

13 lipca ruszy Puchar Polski. W rundzie przedwstępnej odbędzie się 26 meczy na poziomie okręgowym. Zobaczymy w niej dwa zespoły z kujawsko-pomorskiego Elanę Toruń, która zmierzy się z Motorem Lublin i Lecha Rypin, który zagra z Turem Turek. Zawisza do rozgrywek pucharowych przystąpi dopiero 24 lipca.

Kolejnym terminem Pucharu Polski będzie runda wstępna 17 lipca. Tydzień później 24 lipca w ramach I rundy do włączą się zespoły, które w poprzednim sezonie grały w I lidze. Z naszego województwa będzie to Zawisza Bydgoszcz, który może trafić na Lecha Rypin, a także Olimpia Grudziądz.

 

W kolejnej rundzie do rozgrywek przystąpią zespoły z T-Mobile Ekstraklasy.

 

Nie ma pewności, czy zespół z Rypina w ogóle przystąpi do rozgrywek pucharowych, gdyż drużyna została wycofana z rozgrywek II ligi zachodniej. Natomiast toruńska Elana zakończyła sezon 2012/2013 w II lidze na przedostatniej pozycji, dlatego torunianie spadną do III ligi. Awans do I ligi wywalczyła natomiast Chojniczanka Chojnice. 

Warte obejrzenia

   

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021