Jesteś tutaj: HomeSportZawisza remisuje w sparingu. Zobacz jak radzili sobie niebiesko-czarni

Zawisza remisuje w sparingu. Zobacz jak radzili sobie niebiesko-czarni

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Sport środa, 13 luty 2019 22:52

W środę wieczorem przy sztucznym świetle niebiesko-czarni rozegrali piaty mecz kontrolny, w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Rywalem Zawiszy była IV ligowa Chełminianka Chełmno. Mecz rozegrany został na bocznym boisku stadionu Zawiszy.

Zawisza do tej pory mierzył się z rywalami grającymi klasę wyżej, do których zaliczyć można dzisiejszego przeciwnika, IV ligową Chełminiankę. Mecz wyglądał dość wyrównanie, co odzwierciedla wynik 4:4 Obie drużyny popełniały błędy, celem gier kontrolnych jest właśnie praca nad ich eliminowaniem.

 

Hat-tricka dla Zawiszy zdobył Patryk Straszewski zdobywając 3 bramki. Jednego gola dołożył Paweł Kanik.

 

Szkoleniowcem Chełminianki jest Patryk Zarosa, który prowadził Zawiszę w B-klasie, doprowadzając do awansu do A-klasy.

 

W piątek niebiesko-czarni podejmą również na bocznym boisku stadionu Zawiszy IV-ligową Spartę Brodnica, zespół górnej części tabeli.

 

W sobotę Zawisza w Iławie przegrał z IV ligowym Jeziorakiem 5:1, natomiast tydzień wcześniej 2:0 z IV ligową Nielbą Wągrowiec, zespołem mającym duże szanse na grę w III lidze. Zawisza postawił zatem na sparingi z silniejszymi rywalami.

 

Po rundzie jesiennej niebiesko-czarni zajmują pozycję lidera V ligi.

 

Warte obejrzenia

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021