Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 23 luty 2024

Coraz trudniejsze relacje polsko-ukraińśkie z powodu kryzysu na polskim rynku zboża, co przełożyło się na masowe protesty rolników, zapowiedź premiera Donalda Tuska, że świat zachodni przygotowuje się na negatywne scenariusze w Ukrainie - to główne tematy dzisiejszego Przeglądu Zagranicznego. Powiemy też o studniówce przed wyborami do Parlamentu Europejskiego.

Opublikowano w Magazyn
piątek, 23 luty 2024 15:04

Zmiany u steru inowrocławskiej policji

Komenda Powiatowa w Policji w Inowrocławiu ma nowego szefa. Nowym komendantem został insp. Robert Olszewski. Podobnie jak w przypadku wymiany komendanta wojewódzkiego, odchodzący komendanci przeszli na emeryturę.

Opublikowano w Inowrocław

Od najbardziej skrajnej grupy lewicowej z Razem, przez były działaczy Kukiz15, na byłym kandydacie Konfederacji skończywszy, do tego była liderka Nowoczesnej w Bydgoszczy. Tak według naszych nieoficjalnych informacji będą wyglądać listy Trzeciej Drogi do Rady Miasta Bydgoszczy. Sprawą wciąż otwartą jest to, czy wystawiona zostanie kandydatka na prezydenta.

Opublikowano w Bydgoszcz

Piotr Całbecki marszałkiem województwa kujawsko-pomorskiego jest od 2006 roku, czyli za dwa lata może świętować dwudziestolecie na tym stanowisku. Na dzisiaj wydaje się on głównym kandydatem na kolejną kadencję. Po cichu słychać już w różnych środowiskach głosy ,,czas na marszałka” z Bydgoszczy, zapewne te głosy będą się pojawiać jeszcze bardziej wyraziście w kampanii wyborczej, ale będziemy je mogli traktować głównie jako kiełbasę wyborczą.

Opublikowano w Regionalne

Wieloletniego samorządowca, w tym byłego prezydenta Bydgoszczy nie zobaczymy w tych wyborach na listach wyborczych co oznacza, że za kilka tygodni przestanie być radnym województwa. O fakcie wycofania się z polityki sam zainteresowany poinformował na Facebook-u.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Wrzesień 2015 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30