Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 12 maj 2023

Widok pojemników i worków ze śmieciami w obrębie starówki, czy wręcz przy samym Starym Rynku, to nigdy nie jest rzecz budująca atrakcyjność miasta wśród gości i choć jak porównamy się z problemami jakie widoczne są chociażby w Poznaniu, to u nas nigdy nie była aż tak źle, to ratusz narzuca nowe zasady odbioru odpadów.

Opublikowano w Bydgoszcz

W sobotę 13 maja odbywać będzie się Europejska Noc Muzeów, z tej okazji swoje propozycje przygotowało Kujawskie Centrum Kultury oraz Muzeum im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu.

Opublikowano w Inowrocław

Głowa generała Tomasza Piotrowskiego, który od 2018 roku pełni funkcję Dowódcy Operacyjnego Sił Zbrojnych może polecieć jako pierwsza w sprawie pocisku jaki najprawdopodobniej już w grudniu spadł w Zamościu pod Bydgoszczą. Minister Mariusz Błaszczak wskazał go w czwartek jako pierwszego winnego.

Opublikowano w Bydgoszcz

Sprawa rakiety, która spadłą w Zamościu, kilkanaście kilometrów od Bydgoszczy, to dzisiaj jedna z ważniejszych spraw do wyjaśnienia w Polsce, bowiem dotyka kluczowego zagadnienia jakim jest bezpieczeństwo. Za dużo wciąż jednak o sprawie nie wiemy, jest już na tyle faktów, aby przygotować kalendarium (które będziemy wraz z pojawianiem się nowych istotnych informacji aktualizować).

Opublikowano w Bydgoszcz

Program wydarzeń jakie odbędą się dzisiaj w Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Relacje gospodarcze Polski z Koreą Południową w ostatnim czasie mocno się ożywiły, za sprawą zakupów uzbrojenia jakie Polska realizuje w tym kraju, spekuluje się iż może to przełożyć się na większe projekty chociażby udział bydgoskich zakładów lotniczych przy produkcji. Ostatnio najnowocześniejszego koreańskiego myśliwca. Ostatnio zostało podpisane też ważne porozumienie pomiędzy Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną a koreańską Busan-Jinhae Free Economic Zone.

Opublikowano w Regionalne

,,Samorządowa propaganda niszczy demokrację” - to tytuł ogólnopolskiej akcji protestacyjnej, która odbyła się 27 kwietnia, wzięło w niej udział ponad 200 tytułów mediów lokalnych, którzy wskazywali na zagrożenia jakie niesie wydawanie konkurencyjnych tytułów przez samorządy. Protest był symboliczny, bowiem polegał jedynie na publikacji baneru lub grafiki na okładce gazety.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2015 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica