Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 16 czerwiec 2016

W środę prezydent Rafał Bruski spotkał się z prezesem Zawiszy Arturem Czarneckim, o czym poinformował media i radnych podczas odbywającej się tego dnia nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Bydgoszczy. Prezydent dawał do zrozumienia, że spotkał się wyłącznie z Czarneckim. W podobnym czasie Urzędzie Miasta przebywała jednak również Anita Osuch.

Opublikowano w Bydgoszcz

We wtorek Rada Ministrów przyjęła ,,Założenia do planów rozwoju śródlądowych dróg wodnych w Polsce”, dokument wskazujący kierunki działań państwa polskiego w zakresie rewitalizacji dróg wodnych. Planuje się doprowadzenie do międzynarodowej klasy żeglowności Odry i Wisły do 2030 roku.

Opublikowano w Regionalne
czwartek, 16 czerwiec 2016 16:56

Agenci CBA w Urzędzie Marszałkowskim

Dzisiaj w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu pojawili się funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Badać będą oni sposób udzielania dotacji ze środków unijnych w wybranych programach operacyjnych oraz oświadczenia majątkowe marszałków. Identyczne kontrole odbywają się we wszystkich 16-tu Urzędach Marszałkowskich w kraju.

Opublikowano w Regionalne

Ważnym elementem zapewnienia bezpieczeństwa obywatelom jest przygotowanie służb do działania w sytuacjach kryzysowych. W czwartek na bocznicy kolejowej mieszczącej się przy ul. Ludwikowo w Bydgoszczy, odbyły się wspólne ćwiczenia: Policji, Państwowej Straży Pożarnej i Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego.

Opublikowano w Bydgoszcz

Po godzinie 12 wylądował w Bydgoszczy pierwszy samolot przewoźnika MistralAir, który przyleciał do nas bezpośrednio z wiecznego miasta – Rzymu. Na płycie lotniska maszynę przywitali rzymscy legioniści, w strojach z epoki starożytnej.

Opublikowano w Bydgoszcz

Z powodu okresu urlopowego, na czas wakacji, wprowadzone zostaną zmiany w godzinach pracy Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu. Poniżej publikujemy komunikat.

Opublikowano w Inowrocław
czwartek, 16 czerwiec 2016 08:23

Jutro rozpoczynamy Ster na Bydgoszcz

Od piątku do niedzieli odbywać będzie się IX edycja Steru na Bydgoszcz. Jest to jedna z bardziej znanych bydgoskich imprez cyklicznych, która zdobyła szczególną sławę wśród wodniaków. W tym roku Sterowi na Bydgoszcz towarzyszyć będzie wielki koncert z okazji 670-lecia Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Grudzień 2017 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31