Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 15 wrzesień 2014
poniedziałek, 15 wrzesień 2014 21:24

Zawisza dobija do dna

Korona Kielce po wyrównanym pojedynku pokonuje w poniedziałek Podbeskidzie Bielsko-Biała, co daje tej drużynie awans na przedostatnią pozycję w tabeli T-Mobile Ekstraklasy. Niestety oznacza to też, że na ostatnią pozycję spada bydgoski Zawisza.

Opublikowano w Sport

Obowiązujące od roku przepisy o gospodarce odpadami nie są doskonałe, stąd też posłowie podejmują próby ich zmian. Istnieje szansa, że już pod koniec października zostanie podpisana przez prezydenta Bronisława Komorowskiego poprawiona ustawa, która zawierać będzie sugestie składane przez samorządowców.

Opublikowano w Regionalne
poniedziałek, 15 wrzesień 2014 14:26

Bydgoszcz chwali się postępami przy budowie spalarni

Przez najbliższe dwa dni w Bydgoszczy odbywa się spotkanie zespołu roboczego Unii Metropolii Polskich poświeconej gospodarce odpadami. Podsumowywano obowiązującą od roku nową ustawę o gospodarce odpadami, a także dyskutowano o jej wadach, które w najbliższych miesiącach Sejm ma poprawić. Przedstawiciele miast wchodzących w skład UMB przedstawili także postępy prac na budową swoich spalarni śmieci.

Opublikowano w Bydgoszcz
poniedziałek, 15 wrzesień 2014 09:31

Zastępca komendanta rewidował samochody

Przed meczem w Lidze Młodzika pomiędzy Zawiszą Bydgoszcz i Spójnia Białe Błota policjanci prowadzili dość daleko idące kontrole. Zostaliśmy poinformowani przez jednego ze świadków, że ojciec jednego z zawodników przeszedł dość dokładną kontrolę swojego samochodu, którą nadzorował osobiście zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Radny powiatowy Sławomir Szeliga w swoim wpisie na blogu porównuje waśń pomiędzy starostą i prezydenta do komedii Aleksandra Fredry o ,,Pawle i Gawle”. Z tą różnicą, że bohaterowie Fredry mieszkali na różnych piętrach, zaś prezydent Brejza i starosta Majewski urzędują na tym samym piętrze tego samego budynku. Przesłanie tego wpisu jest jednak bardzo proste – potrzebna jest współpraca obu szczebli samorządowych, gdyż na tym korzystają mieszkańcy.

Opublikowano w Inowrocław

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30