Jesteś tutaj: HomeRegionKról: Coraz bardziej widać, że Polacy chcą zmian

Król: Coraz bardziej widać, że Polacy chcą zmian

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne niedziela, 29 czerwiec 2014 21:43

W niedziele w całej Polsce odbywała się akcja Prawa i Sprawiedliwości ,,Czas na zmiany”. Posłowie odbywali tego dnia otwarte spotkania z wyborcami. Po dwa spotkania tego dnia odbyli także posłowie w naszym regionie – Kosma Złotowski, Tomasz Latos, Piotr Król i Bartosz Kownacki.

Pełniący mandat zaledwie od kilku tygodni poseł Piotr Król odwiedził w niedzielę Tucholę i Świecie - Przede wszystkim chcieliśmy porozmawiać z Polakami o aferze taśmowej. Temu zagadnieniu poświęciliśmy specjalne wydanie naszej gazetki. Chcemy pokazać, że nie ustaniemy w wysiłkach, aby ten skompromitowany rząd został zdymisjonowany.

 

Parlamentarzysta przyznał, że jest pod dużym wrażeniem atmosfery z jaką został przyjęty - Na spotkaniach w których uczestniczyłem była ciekawa atmosfera, dużo merytorycznej dyskusji o aktualnej sytuacji politycznej. Zostałem przyjęty z dużą życzliwością. Coraz bardziej widać, że ludzie chcą zmian i powrotu PiS do kierowania państwem.

 

Mimo zwycięstwa premiera Donalda Tuska w głosowaniu na udzieleniem mu wotum zaufania PiS złożył wniosek o konstruktywne wotum nieufności dla rządu wskazując na prof. Piotr Glińskiego jako kandydata na nowego premiera. Ten wniosek zostanie rozpatrzony najprawdopodobniej jeszcze w lipcu.

Warte obejrzenia

« Grudzień 2022 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W obronie szpitala Biziela w Sejmie