Jesteś tutaj: HomeRegionDziękujemy czytelnikom za okres wyborczy

Dziękujemy czytelnikom za okres wyborczy

Napisane przez  Łukasz Religa Opublikowano w Regionalne środa, 18 październik 2023 11:19

Wyniki wyborów zarówno w Polsce oraz w okręgu bydgoskim są Państwu dobrze znane – kończymy zatem okres wyborczy na Portalu Kujawskim. Będą się co prawda pojawiać jeszcze pewne analizy i oczywiście informacje o powyborczych już rozstrzygnięciach, zakończył się jednak dla nas dość szczególny publikacyjnie okres, w który weszliśmy trochę tak znienacka w drugiej połowie sierpnia.

Okres wyborów to dla nas zawsze czas szczególnej pracy, zadań do wykonania jest zawsze więcej, chcieliśmy jednak móc zaoferować Państwu jak najciekawsze formy przekazu. W zakończonej w ubiegłym tygodniu kampanii wyborczej pierwszy raz w takiej skali wdrożyliśmy wyborcze publikacje łączone – zamiast rozpisywać się o każdej konferencji politycznej z osobna, stawialiśmy na łączone publikacje pokazujące w jednym materiale kilka wydarzeń. Z jednej strony chcieliśmy bowiem dbać o Wasz czas, ale unikać spolaryzowanych publikacji pod konkretne sympatie polityczne użytkownika.

 

Sam poziom debaty publicznej w tej kampanii wyborczej nie był zbyt wysoki, dlatego selekcjonowaliśmy wydarzenia starając się stawiać na te zawierające przekaz merytoryczny. Chcąc wnieść więcej merytoryki do lokalnej kampanii zaproponowaliśmy Szóstkę Portalu Kujawskiego oraz podnosiliśmy ważne dla Bydgoszczy i regionu tematy, które nie zawsze chcieli poruszać sami kandydaci.

 

Kluczowym elementem było jednak zachowanie pełnej bezstronności, co wydaje się bardzo ważne w czasach, gdy duży procent mediów było zaangażowanych we wspieranie konkretnych opcji politycznych.

 

W trakcie tej kampanii zrealizowaliśmy 6 wywiadów w formie wideo oraz przeprowadziliśmy 3 transmisje na żywo wydarzeń politycznych. To dla nas nowe doświadczenia, cieszy nas zatem to, że udało nam się tego wszystkiego dokonać.

 

Dziękujemy raz jeszcze Wam za uwagę.

 

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29